Far cry 6 реліквії тріади: іда – проходження [полювання за скарбами]

13

Реліквії тріади – ще одне полювання за скарбами, які можна (і потрібно!) добути гравцеві в far cry 6. Виконання завдання важливо ще й для отримання декількох значущих трофеїв. Це керівництво допоможе розібратися з проходженням реліквії тріади:» іда ” в far cry 6.

Як отримати завдання реліквії тріади: іда

Відшукати стартову точку і прочитати знаходиться там записку.

Де знайти реліквії тріади?

Спочатку необхідно дістатися до печери на скелі, використовуючи лозу і мотузки. Потім, за допомогою троса спуститися в печеру. Займатися альпінізмом і спелеологією доведеться досить довго, попутно збираючи записки. Зіплайн в цій локації-вірний друг і товариш дані.

Місце, яке цікавить героя, можна впізнати по фіолетовому диму-пропустити його складно. У цей момент важливо вчасно виконати всі маніпуляції з зіплайном, перестебнувшись з однієї мотузки на іншу. Потім доведеться піднятися по скелі і ще раз перейти на іншу лінію зіплайна. Третя мотузка стане тією, по якій дані добереться до потрібної точки.

Нарешті опинившись на твердій поверхні і перевівши дух, герой зброєю або за допомогою рукопашного бою повинен розбити уламки і піднятися на скелю ще вище.

Розбігшись, дані повинен піднятися по зіплайну в гору, а звідти перебратися на протилежну сторону.

Перед перемиканням на наступний зіплайн необхідно вистрілити в дерев’яну огорожу, інакше дані застрягне. Проходити всю лінію не потрібно, герой повинен відстебнутися до її кінця.

В кінці потрібно використовувати точку захоплення і розвернутися. Гравець може не бояться випадково промахнутися і впасти – тут піднятися назад не складе великих труднощів.

Після цього йде ще одна секція, де доведеться двічі перечіплятися на зіплайні. Між другою і третьою точками досить великий перепад, тут потрібно проявити обережність і від’єднатися трохи раніше, ніж від минулого кріплення

Тепер дані потрібно піднятися на скелі. Досягнувши потрібної висоти, необхідно розгорнути камеру і перевірити – чи з’явилася підказка.

Щоб дістатися до останніх етапів, скористайтеся сходами. Тут можна скоротити серію зіплайнів, стрибнувши у воду і пропливши до потрібної області. А вже там скористатися нижнім зіплайном і піднятися по скелі.

Тепер можна взяти ідола і відкрити бажаний скриню з нагородою.

Якщо лякає перспектива вибиратися з печери все тим же хитромудрим шляхом, є хороша новина. За допомогою одного з зіплайнів можна опинитися на свіжому повітрі в одну мить.