Лінійка майбутніх ігор ps5 “безумовно найсильніша” за весь час для консолі playstation-джим райан

14

Ps5 отримала сильний старт з моменту свого запуску в листопаді, і її лінійка ексклюзивних ігрових релізів в перший рік була краще, ніж ви зазвичай очікуєте від нових консолей. Після запуску лінійки, що складається з таких ігор, як marvel’s spider-man: miles morales, demon’s souls і sackboy: a big adventure, в наступні місяці консоль побачила такі ігри, як returnal і ratchet і clank: rift apart.

Звичайно, що найцікавіше для власників ps5, так це те, що попереду ще так багато всього. У недавньому чаті з gamesindustry (який ви можете переглянути нижче) генеральний директор playstation джим райан підкреслив цю лінійку майбутніх ігор, сказавши, що це» безумовно ” найкраще, що коли-небудь було на будь-якій консолі playstation.

«лінійка для запуску була найкращою, яку ми коли-небудь мали, і я б представив найкраще, що коли-небудь було у будь-якої консольної платформи. Робота, яку ми зробили з тих пір [відмінна], з returnal і ratchet і clank: rift apart, а також mlb the show 21 для сша, що є прекрасною грою. Лінійка ігор, яку ми маємо, просто фантастична-це, безумовно, найсильніша, яку ми коли-небудь мали для будь-якої з наших консолей. Мені не терпиться побачити ці ігри-horizon forbidden west, god of war: ragnarok і gran turismo 7».

На додаток до ігор, згаданих райаном, для ps5 також розробляються такі ігри, як marvel’s wolverine і marvel’s spider-man 2, і сторонні ексклюзиви, такі як forspoken, final fantasy 16 і star wars: the knights of the old republic – remake. Додайте до всього цього неоголошені ігри, розроблені кількома першими студіями (та іншими з ексклюзивними пропозиціями), і лінійка дійсно виглядає більш ніж непоганою.