“нас обдурили”: в marvel’s avengers додали платні прискорювачі досвіду

16

У супергеройському екшені marvel’s avengers з’явилися платні предмети, що дозволяють прискорити набір досвіду. Купити їх можна тільки за внутрішньоігрову валюту, яка купується за реальні гроші. Багато гравців висловили своє невдоволення нововведенням і нагадали розробникам, що в 2019 році компанія обіцяла не додавати лутбокси і залишити мікротранзакції тільки для косметичних товарів.

Джерело: square enix

Платні прискорювачі дозволяють збільшити кількість одержуваного досвіду або ресурсів на місіях, що прискорює прокачування героя. Користувачі пов’язують їх появу з ростом популярності екшену. 30 вересня гра поповнила бібліотеку xbox game pass. Це дозволило проекту забратися в топ-10 найпопулярніших ігор сервісу і піднятися на 15 місце серед усіх ігор на xbox.

У коментарях на reddit гравці скаржаться, що crystal dynamics і square enix “обдурили” співтовариство. Також користувачі згадали, що одне з оновлень marvel’s avengers знизило кількість одержуваного досвіду, тому що гравці «не розуміли», чому персонажі так швидко прокачуються.

Джерело: twitter