До вступу в microsoft студія obsidian відхилила іншу пропозицію про придбання

19

В бесіді з gamesindustry.biz глава студії obsidian фергус уркхарт розповів, що хтось звернувся до розробників з пропозицією про придбання до того, як вони були куплені microsoft. “до нас звернулося інше велике видавництво, і я обідав з одним з головних людей у видавництві, і він запитав:” а ви ніколи не думали про те, щоб вас придбали?”. – пояснив уркхарт. – “я відповів” так, звичайно”, а потім він сказав:”ну, нам просто дуже важко правильно наймати людей”.

Уркхарт продовжував розповідати, що видавець хотів придбати obsidian з метою перевести всіх їхніх співробітників у свою поточну гру, для якої вони насилу наймали людей. Саме це, за словами уркхарта, в кінцевому підсумку змусило розробника відхилити пропозицію про придбання, оскільки “все повинно відповідати культурі”, і”вони повинні бути людьми, з якими можна сісти і випити пива, а якщо це не так, то, можливо, вам варто переглянути своє рішення”.

Microsoft придбала obsidian entertainment ще в 2018 році, коли студія була відома в першу чергу завдяки таким rpg-хітам, як pillars of eternity 2: deadfire і fallout: new vegas. З тих пір obsidian випустила гру the outer worlds і кілька dlc-розширень, а також grounded, невелику пригодницьку гру, яка вийшла в ранньому доступі як для консолей, так і для пк. Однак тепер на горизонті з’явилася avowed-загадкова рольова гра від першої особи, дія якої відбувається в тому ж світі, що і pillars of eternity.