Lepton computing анонсувала свою альтернативу galaxy z fold і z flip

19

Схоже, що першою американською компанією, що випустила складаний смартфон з гнучким екраном, стане зовсім не apple. Про намір представити відразу дві таких новинки заявив стартап lepton computing з брукліна, який вже отримав патенти на виробництво двох гаджетів з оригінальною конструкцією.

Компанія запатентувала пару пристроїв, які обіцяє продемонструвати найближчим часом. Одне з них — розкладачка з гнучким дисплеєм. У верхній частині її корпусу розмістилася “чубчик” для фронтальної камери, а в нижній — виріз, завдяки якому селфі-модуль можна використовувати навіть при складанні смартфона. Зі зворотного боку корпусу також розташована основна камера.

Другий гаджет частково нагадує samsung galaxy fold-він має конструкцію “книжки” і складається дисплеєм всередину. Порт usb type-c і решітка динаміка у цій моделі розміщені в більш товстій частині корпусу. Фішкою смартфона стала можливість підключення ще одного додаткового екрану до бічної грані за допомогою спеціального кріплення.

Lepton поки не розкрила технічних характеристик майбутніх новинок-відомо лише, що вони будуть працювати під управлінням ос android. Компанія заявила, що незабаром опублікує демонстраційне відео, в якому розкриє більше подробиць про пристрої. Дата релізу і ціна незвичайних складних апаратів поки невідомі.