Найочікуваніші дій 2019 року

313

2019 рік вже не за горами, і більшість геймерів завмерли в очікуванні виходу нових захоплюючих і яскравих ігор, обіцяних розробниками з різних країн. Серед найбільш очікуваних – шутери і дій як від першого, так і від третьої особи. Не у всіх людей життя сповнене ризику і пригод.

Деякі шанувальники комп’ютерних ігор ведуть неспішне і нудне існування, і єдиною можливістю вивільнити свою енергію і отримати певну дозу адреналіну є зубодробильные дій зі стріляниною, мордобоєм, морем крові, відірваними кінцівками та іншими атрибутами хорошого шутера. А допомогти вам хоч якось зорієнтуватися у майбутніх новинки допоможе топ-10 найбільш очікуваних шутерів і екшенів 2019 року, представлений у цій статті.

Xenosis: Alien Infection

Гравцеві належить приміряти на власній шкурі роль відважного збирача космічних трофеїв, якому вдалося натрапити на розбитий зореліт під назвою “Карпати”. Корабель безцільно дрейфував у відкритому космосі ось вже майже півстоліття з тих пір, як був знищений ворогами. Зрадівши такій можливості збагатитися, ви відправляєтеся дослідити несподіваний подарунок долі.

Адже ядро “Карпат” можна вигідно штовхнути на будь-якому “чорному” ринку, виручивши за нього стільки кредиток, що з лишком повинно вистачити на безбідне існування до кінця життя. Однак, пристыковавшись до звездолету, вам доведеться виявити замість багатої здобичі щось жахливе.

A Plague Tale: Innocence

Дія гри відбувається в похмурі для Європи часи – 1349 рік. Розбурхана чума забрала більше життів, ніж будь-яка сама кровопролитна війна. Не обійшла вона стороною і Францію. Завдяки хвороби інквізиція придбала необмежену владу і розпоряджалася долями людей, ніби вони були її іграшками. Тепер “святоші” вирішують кому жити, а кому згоріти на вогнищі.

Юна дівчина Амиция і її молодший братик Хьюго залишилися круглими сиротами, які потрапили в немилість жорстоких інквізиторів, які влаштували на них справжнє полювання. Брат і сестра змушені постійно тікати від переслідують їх по п’ятах ворогів. Крім інквізиторів, їм належить битися і з іншими не менш кровожерливими тварюками.

Наприклад, з полчищами відчули свою безкарність щурів, пожиравших мерців і які розносили чуму з міста в місто, із села в село. В дорозі Амиции і Хьюго доведеться зіткнутися з іншими сиротами, об’єднавшись з якими вони постараються дати відсіч своїм супротивникам.

Living Dark

Жителі дивного міста Вокс є носіями спеціального чіпа, имплантируемого в них ледь не з самого народження. На цьому чіпі зберігається вся інформація про його носії – від прізвища та дня народження, до медичної книжки і відомостей про стан банківського рахунку. Життя в Воксе повна небезпек і непередбачуваних ситуацій.

Щоб в ньому вижити, необхідно вести практично безперервну боротьбу з різноманітними неприємними особистостями, борючись не тільки за власне життя, але і за життя своїх рідних і близьких. Адже в місті немає правосуддя для звичайних громадян. Воно існує тільки для еліти, яка живе за своїми правилами і встановлює власні закони.

Єдиний спосіб вижити – це видобувати дорогоцінний лут і виконувати завдання інших жителів міста. Унікальність гри полягає в тому, що в ній відсутній строго окреслена сюжетна лінія. Вона здатна змінюватися в залежності від дій гравця по мірі проходження Living Dark.

Hellpoint

Несподівано вибухнула квантовий катаклізм став причиною глобальних змін. Люди втратили пам’яті, а їх тіла зіткнулися з власними особистостями з альтернативних світів. До того ж, катастрофа стала причиною появи в нашій реальності якоюсь злісною сутності, що загрожує благополуччю і життю людей.

Вам належить грати за безіменного героя, отямленого на борту космічної станції, завислої неподалік від величезної чорної діри, становище якої в космічному просторі справляє дивне вплив на жителів покинутій станції, періодично перетворюючи їх у злісних і небезпечних створінь.

Вам випала непроста місія – розібратися в що відбувається навколо і з’ясувати, хто несе відповідальність за жахливі зміни, що відбулися з нещасними мешканцями гігантській космічній станції.

Payday 3

Одного разу зрозумівши, що грабувати банки більш вигідно, ніж працювати на заводі, головний герой гри стає запеклим головорізом, не боїться кинути виклик поліції. Занурившись з головою в світ погонь, стрілянини і небезпечних афер, вам доведеться на власній шкурі відчути всі “принади” кримінального світу. Відтепер ви – один з кращих спеців по злому сейфів і сигналізації. У світі не існує такого замку, який ви не могли б отомкнуть.

Але життя “ведмежатника” таїть масу неприємних сюрпризів у вигляді величезної кількості законників, кожен з яких намагається відправити вас на той світ. Але і ви – хлопець не промах. Маючи за плечима непоганий арсенал, можна успішно відбиватися від копів, метою яких є не заарештувати вас, а відправити на той світ.

Сталкер 2

Творці “Сталкер 2” в черговий раз відклали вихід довгоочікуваної іграшки, пообіцявши випустити її тепер вже в 2019 році. Більшість геймерів вже втомилися чекати, але їм не залишається нічого іншого, як сподіватися на те, що в цей раз розробники не обдурять. Світ “Сталкера”, відомий серією однойменних книг, кілька років тому перекочував на екрани комп’ютерів, тим самим давши можливість фанатам книжкової всесвіту відчути на власній шкурі всі принади горезвісної Зони.

Чорнобиль, Прип’ять, аномалії, чудовиська, мутанти, кровожерливі бандити, періодичні викиди – все це і багато іншого прекрасно відомі як шанувальникам гри, так і любителям фантастичних романів. У новій грі геймерів чекає більш якісна графіка, наявність персонажів жіночої статі, можливість зібрати власну банду, нові монстри і багато іншого.

Найголовніше – сама атмосфера класичного “Сталкера” не зміниться, залишившись все такою ж похмурою і наводить на всіх жах своєю непередбачуваністю і прихованими від очей пастками.

Project Wight

Останнім часом тема вікінгів, цих суворих скандинавських воїнів з минулого, не раз зачіпалася в комп’ютерних іграх – від “казуалок” на пару годин і браузерних стратегій до серйозних блокбастерів з просунутою графікою і многогигабайтными розмірами. Однак цього разу геймерам випав шанс пограти не за кровожерливого бороданя в рогатому шоломі і з сокирою, а за міфологічного монстра, який вирішив пополювати на племена вікінгів, котрі вважають себе пупами землі.

У грі два режими – перший за дитину чудовиська, а другий за дорослого монстра. Для того, щоб поласувати людинятинкою не треба сокир або мечів, а досить гострих іклів і пазурів. Для захисту від холодної зброї не обов’язково носити кольчугу або ховатися за круглий щит – вистачає та чиненої шкіри, яку невгамовні вікінги постійно намагаються зіпсувати вам. Отже, сезон полювання на тих, хто сам звик полювати, починається.

Serious Sam 4

Вісім довгих років шанувальники безглуздого і нещадного битв чекали нового пришестя харизматичного здорованя Сема Стоуна. Весь цей час розробники з Хорватії годували їх обіцянками випустити гру в найкоротші терміни. Класичний шутер від першої особи, де доводиться боротися з інопланетними роботами, моторошними монстрами, міфічними чудовиськами та іншими тваринами нарешті готується явити себе світові.

Якщо вірити анонсам, то новий Serious Sam є приквелом попередньої, третьої частини. Його сюжет буде розвиватися у Франції, де опиниться Сем Стоун у повному бойовому озброєнні, готовий рвати на шматки кожного ворога, який виявиться у нього на шляху і перешкодить виконати відповідальну місію. Само собою зрозуміло, що графіка четвертої частини буде на порядок вище попередніх. Головне, щоб разраб зберегли непередавану атмосферу гри, завдяки якій вона і підкорила серця мільйонів фанатів зубодробільних лінійних шутерів.

Witchfire

Готичний хоррор-шутер від першої особи, сюжет якого розвивається в якомусь похмурому середньовічному світі, повному страшних чудовиськ – від гігантських кровожерних комах і ходячих мерців до нещадної вогненної відьми, впоратися з якою під силу тільки справжнім мисливцям на зомбі.

В якості декорацій у грі використовуються створені за допомогою новітніх технологій віртуальні старовинні замки, стародавні кладовища, похмурі склепи, готичні підвали і багато іншого. Арсенал гравця досить-таки багатий – від холодного до вогнепальної зброї. Головний герой гри – Темний Мисливець, який ризикнув своїм життям і вирушив у світ монстрів не стільки заради того, щоб врятувати людство, скільки заради власної наживи.

Ворогів багато, вони разюче відрізняються один від одного, і щоб досягти позитивного результату, доведеться спочатку вивчити їх, а не кидатися стрімголов на натовп страшних чудовиськ.

Everywhere

Гра створена зусиллями розробників популярної серії ДТА. Як і в Grand Theft Auto, геймерам, які вирішили пограти в Everywhere, доведеться опинитися у відкритому світі, де не існує ніяких обмежень. Гравцеві дозволено робити все, що його збоченій душеньці заманеться.

Злиття віртуального та реального світів буде, як обіцяють творці, абсолютно невловимо. Реальність навколо гравця стане змінюватися за його бажанням. І в той же час, нам обіцяно, що, незважаючи на видиму схожість, ДТА і Everywhere будуть сильно відрізнятися один від одного. Можна користуватися будь-яким потрапили в руки зброєю, бити кого попало кулаками, гонки на тачках і мотоциклах і так далі.

Плани у хлопців з Rockstar Games досить амбіційні, але от чи вдасться їм втілити в життя всі свої задуми ми зможемо побачити тільки через рік.

Джерело: http://yoip.com.ua/