Розробники fractured дають можливість всім бажаючим випробувати альфа-білд гри

19

Fractured, який знаходиться в осінній альфа-версії, дозволить всім, хто хоче спробувати mmo-пісочницю, пройти спеціальне обмежене безкоштовне захід. Це завершить осінню альфа-версію, яка триватиме до середи, 13 жовтня.

Команда fractured також випустила нове оновлення перед відкриттям події безкоштовної гри, прибравши деякі речі до прибуття гостей. Вони вклали більшість запланованих талантів, що залишилися, і виправили деякі помилки. Якщо ви не змогли перевірити fractured, але зацікавлені в тому, щоб випробувати цей етап альфа-тестування, ви можете спробувати, просто зареєструвавши обліковий запис і завантаживши гру. Зазвичай доступ здійснюється шляхом покупки пакета засновників, але для цієї безкоштовної ігрової події він не потрібен.

Допуск будь-кого, хто хоче приєднатися до тесту, безумовно, є хорошим способом протестувати заповнені сервери, особливо після недавньої роботи з оптимізації серверів. Щоб простимулювати не тільки дослідження, але і pvp, також буде потрібно менша вартість і час на підготовку до міських набігів.