У riders republic можна буде безкоштовно пограти на pc наступного тижня

18

Незважаючи на те, що реліз симулятора екстремальних видів спорту riders republic від ubisoft відбудеться тільки в самому кінці жовтня, розробники нічого не бояться і не соромляться. Навпаки, настільки впевнені у своєму дітищі, що готові вже наступного тижня надати всім бажаючим добовий безкоштовний доступ до передрелізної pc-версії.

До складу даного тестового “білда” увійдуть всі мережеві режими, а також одиночна кампанія, проте досягнутий прогрес збережений не буде, так що в день виходу riders republic все доведеться починати спочатку. По суті, до даного безкоштовного доступу можна ставитися як до відкритої «беті» — правила проведення приблизно схожі.

Є, правда, одне “але”: безкоштовний доступ буде проводитися тільки у власному сервісі компанії — ubisoft connect (uplay + ubisoft club). Втім, враховуючи, що для ігор ubisoft він в будь-якому випадку необхідний, це не така вже проблема.

Enjoy a free access for an entire day on ubisoft connect pc. Preload will be available on october 11th at 9am cest. Stay tuned for more info!

— riders republic (@ridersrepublic)october 8, 2021

Реліз riders republic призначений на 28 жовтня на всіх актуальних платформах, включаючи навіть google stadia. Версія для pc буде, за вже сформованою в ubisoft традицією, виходити у власному магазині кампанії і в epic games store. Попереднє завантаження стартує за добу до виходу гри.