Для містобудівного симулятора goblins of elderstone вийшло оновлення heroes of elderstone

17

Новозеландський видавець і розробник outerdawn оголосив, що для майбутнього містобудівного симулятора goblins of elderstone вийшло оновлення “heroes of elderstone ” для пк в steam.

Оновлення “heroes of elderstone” заповнює нову будівлю таверни героями, яких можна найняти, щоб допомогти вам у ваших грандіозних пригодах і грабежах, а також додає в гру безліч інших нових функцій і виправлень.

Нова будівля таверни, додана в оновленні, стане місцем, де збираються герої, що дасть вам можливість найняти з великої кількості випадкових і унікальних героїв, щоб вони допомогли захистити ваше село гоблінів або надати потужні бонуси походу, якщо вони призначені лідером своєї групи. Нова партія героїв, які шукають привід поділитися своїми епічними історіями і випити гоблінського елю, будуть бродити в таверні щоліта в грі, даючи гравцям можливість вибрати зі свіжої партії.

Оновлення heroes of elderstone також додає безліч нових функцій, змін балансу і виправлень помилок. Основні моменти включають додавання нових рис гоблінів insomniac, immune, strong, savage, hot-blooded, hippie і speedy, додавання рівня глибини в інтригуючі системи моделювання племен в грі, нову систему попередження про умови і потреби і нову система оповіщення будівельних майданчиків про відсутні ресурси.

Goblins of elderstone-це унікальний підхід до жанру містобудування з гоблінським підходом до виживання, в якому ключову роль відіграє розвиток племінної динаміки. Ви робите акцент не тільки на будівлях і торгівлі у вашому місті, але і на формуванні культури його жителів і забезпеченні їх щастя.