Пора вітати “трійнят”: збірці the orange box виповнилося 14 років

12

Ходять легенди, що колись з ігор не просто не вирізали контент для майбутніх dlc-ігри випускали цілими збірками. » брешуть люди ” скажете ви? але сьогоднішній іменинник-живий доказ зворотного.

10-го жовтня 2007-го року світ побачив the orange box, разом з яким вперше релізували half-life 2: episode two, portal і team fortress 2.

До збірки входило цілих 5 ігор: крім 3-х нових проектів, до збірки також потрапили half-life 2 і half-life 2: episode one.

Щодо тодішніх новинок, half-life 2: episode two була черговим забігом німого психопата з монтуванням в руках і з дипломом mit за спиною гордона фрімена в боротьбі з «комбайнами» і була прямим продовженням half-life 2 і episode one.

Мультиплеєрний командний шутер team fortress 2 , «сиквел» модифікацій team fortress і team fortress classic, став візуальним переосмисленням своїх попередниць, знайшовши унікальну карикатурно-мультяшну стилістику.

Головоломка portal , по суті, стала єдиним абсолютно новим проектом, хоча події гри відбувалися у всесвіті half-life. Незважаючи на те, що гра була лише «пробою пера», це не завадило проекту стати хітом і, на думку деяких критиків, головною грою збірки.

Збірник в цілому (як і всі новинки окремо) отримав дуже позитивні відгуки серед критиків. На gamerankings the orange box має наступні оцінки: 95,8% на pc, 96,2% на xbox 360 і 89,2% на ps3.