Red Dead Redemption – Безліч нових геймплейних подробиць і ефектних скріншотів

304

У зв’язку з наближається датою виходу Red Dead Redemption 2, яка відбудеться 26 жовтня, маркетингова компанія гри запрацювала на повну силу. Після прем’єри нового трейлера, Rockstar для ігрової преси провели закритий показ проекту, з якого стало відомо безліч нових подробиць гаряче очікуваного вестерну, а за сумісництвом і головною ігри 2018 року. Нижче ми приведемо найцікавіші факти про новому хіті «Рок-зірок».

Сюжетна компанія, NPC і подробиці розробки

Rockstar відмовилися від звичної концепції GTA V і замість 3 іграбельних персонажів буде представлений тільки Артур Морган. Головною темою сценарію буде становлення злочинного угруповання, а також взаємовідносини Артура з іншими розбійниками з банди Ван Дер Лінде.

У деяких сюжетних і додаткових квестів ви зможете вибрати варіанти відповіді в діалогах, що вплине на результат завдання. Кожну місію можна буде пройти кількома способами, повернеться стелс і можливість потай усунути противників. Подібно The Witcher 3 в Red Dead Redemption 2 буде стерта грань між другорядними і основними квестами.

З кожним з NPC можна буде взаємодіяти: привітатися, почати розмову або пограбувати. При цьому для пограбування немає потреби використовувати зброю, достатньо всього лише налякати персонажа і він з радістю віддасть гроші, спорядження або корисні предмети. Для додавання більшої жвавості персонажам, NPC будуть наділені унікальним характером і по різному реагувати на дії гравця. Повернеться система репутації: в залежності від ваших дій, ви можете налаштувати проти себе поліцію або взагалі весь місто.

Вестерн знаходиться в розробці більше 8 років і створюється самим великим штатом в історії Rockstar.

Банда і табір

Банда Ван Дер Лінде ховається від поліції в невеликому польовому таборі, який є важливою складовою гри. Так, табір стане основним джерелом отримання невеликих доручень. Наприклад, у банди може закінчитися провізія, з-за чого соратники Артура попросять його сходити на полювання і роздобути свіже м’ясо або взяти участь у пограбуванні.

Red Dead Redemption 2

За кожне корисне для табору дію гравця чекає нагорода і поліпшення відносин Артура з іншими членами банди. Можна стати навіть стати ватажком Ван Дер Лінде, якщо приділити велику кількість часу прохання товаришів, які в подальшому можуть піти з вами на виконання квестів або виступати в якості напарників при дослідженні відкритого світу.

У теж час вас ніхто не змушує займатися проблемами в таборі, можна взагалі знехтувати будь-якими проханнями товаришів. Тільки не варто забувати, що подібні дії можуть вплинути на розвиток сюжетної компанії у грі Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2

Відкритий світ

Творці гри запевняють, що масштаби світу будуть значно перевищувати GTA V, що підтверджуються ігровими журналістами, які побачили нову локацію New Hanover і були вражені розмірами карти. Ви зможете побувати в піщаних рівнинах, непрохідних болотах, засніжених горах, хвойних лісах та індустріальних містах.

Всі показані на поточний момент кадри гри були зняті зі стандартною PS4 версії. Ігрові ЗМІ при оцінці графіки називають Red Dead Redemption 2 «найкрасивішою грою на PS4».

Red Dead Redemption 2

Окремо наголошується звичне для Rockstar маніакальне увага до найдрібніших деталей, що робить світ гранично реалістичним. В Red Dead Redemption 2 не тільки екосистема буде живий і радувати рандомными ситуаціями, але і цивілізація буде розвиватися незалежно від гравця. Наприклад, ви можете побачити, як робітники зводять нову будову. Якщо повернутися до будівництва через кілька днів на її місці можна побачити новий магазин, склад або просто житлове будова.

Полювання і сама реалістична кінь в історії ігор

Заняття полюванням стало важливим елементом гри. Ви зможете виявити тварину по звуках і слідами на корі дерев і землі. Якщо ви підстрелите тварина, яка потім удрало, його завжди можна буде знайти по кривавих слідах.

Red Dead Redemption 2

У грі Red Dead Redemption 2 має велике значення, як саме ви вбили тварину. Якщо використовувати вогнестріл і кілька разів зрешетити тушку нещасного ссавця, то цінність шкури значно знизитися. До того ж завжди необхідно стежити за якістю м’яса, воно може псуватися, якщо занадто довго возити його з собою. Гниття туші можна помітити візуально, також NPC в Red Dead Redemption 2 зроблять цілком конкретні натяки, мовляв Артур, пора б вже щось робити з тушкою, а то дихати неможливо.

Кінь із стандартного засобу пересування перетворитися в самого головного напарника головного героя. Їздова тварина потрібно опікати і навіть виліковувати від ран, адже кінь може померти від кровотечі. Чим довше живе ваша кінь, тим краще в неї характеристики, вона стає більш витривалою і швидкою.

Red Dead Redemption 2

Як ми можемо бачити, Rockstar зі своїм новим проектом роблять заявку на кращу гру року, яка стане гідним суперником . Нові подробиці і показ геймплея можна очікувати на виставці E3 в червні цього року. Також звертаємо вашу увагу на і в особливості на Wild West Online, який може стати непоганою альтернативою RDR для пк-геймерів.

Купити Red Dead Redemption 2

Джерело: http:///