Доходи майнер ефіру на відкритих збільшилися на 15% завдяки новій функції програми t-rex

12

Кілька днів тому творці майнера t-rex випустили нову версію під номером 0.24.0. Як виявилася, вона принесла в маси подвійний видобуток криптовалюта. В силу своєї специфіки, в даний час скористатися такою можливістю можуть тільки власники декількох флагманських відеокарт. Це geforce rtx 3080 і geforce rtx 3080 ti. Важливо враховувати, що потрібно 10 і більше гігабайт відеопам’яті, потужний графічний чіп, а розблокування налаштована тільки на роботу з моделями lhr. Перші тести виявилися оптимістичними, але цього явно недостатньо. Що ж на допомогу до нас вже поспішає серьога солоний, який прийшов до цікавих висновків.

Перш за все він порівняв видобуток ефіру на відеокарті geforce rtx 3080 ti під gminer 2.70 і t-rex 0.24.0. Як з’ясувалося, в першому випадку можна отримати стабільніше 86 mh/s, а в другому ми маємо підвищене енергоспоживання і середні 90 mh/s. Дуже переконливо. Далі він спробував майні ефір (ethereum) разом з conflux network (cfx). Ми не будемо завалювати вас скріншотами та іншими картинками. Канал російськомовний, а значить ви можете все це побачити самостійно. Суть в тому, що сьогодні t-rex 0.24.0 дає нам 6.29 долара на добу з урахуванням електрики при видобутку тільки ефіру і 7.17 долара при подвійному майнінг.

Якщо припустити, що у вас повна ферма на 8 відеокарт, то ми отримаємо 57.36 долара на добу з подвійним майнінг проти 50.32 долара на добу на такій же конфігурації на одному лише ефірі. Врахуйте, що в перерахунку на місяці показники будуть ще значніше. Серьога пише, що різниця доходить до 7%, але в реальності такий метод виявляється вигідніше на 15%. Слідом новий майнер був протестований в зв’язці ефір і ravencoin (rvn), а також ефір і ergo (erg). З’ясувалося, що обидві неефективні і приносять менше, ніж видобуток на одному лише ефірі.

Немає ніяких сумнівів, що хакери будуть робити зусилля відбити у захисту lhr все більше відсотків. На даний момент протистояння ще не завершено, адже поки вигода видно тільки в одній з зв’язок. Мало того, це пов’язано зі зростанням вартості conflux. Якщо через тиждень дана криптовалюта подешевшає, то всі надії користувачів t-rex будуть розвіяні. Ну а поки фермери можуть фіксувати прибуток, що дозволяє їм отримувати надприбутки. Серьога вважає, що вже незабаром хакери намацають більш ефективний спосіб розблокування хешрейта.