Кожен навик в dying light 2 змінить правила гри, гак буде відчуватися більш фізично вірним

15

В інтерв’ю, опублікованому в останньому випуску журналу edge, провідний дизайнер techland тімон смектала обговорив поліпшену систему розвитку персонажа в dying light 2: stay human , заявивши, що всі навички будуть значущим доповненням до арсеналу гравця.

дуже складно створити продовження гри з такою кривою здібностей. Ти вже витратив 50, 100, 200 годин на збільшення здібностей, і тепер вам доведеться робити те ж саме з нуля. В оригіналі деякі вміння були наповнювачами, просто налаштування атрибутів. У dying light 2 кожен навик змінює правила гри. Майже кожен дає вам нову здатність, яку ви можете миттєво випробувати на ворогах.

Гачок для захоплення також відрізняється від оригінального, який, за словами смектали, сильно змінював закони фізики, що трохи було схоже на здатність людини-павука вистрілювати павутину.

в dying light 2 це більше схоже на мотузку тарзана. Ви використовуєте його, щоб гойдатися, і він відчуває себе більш фізично вірним. Найбільше задоволення ви отримуєте, коли займаєтеся паркуром і бачите перед собою величезну прірву, але, можливо, є щось, до чого ви можете прикріпити свій гак – так що ви перелітаєте на іншу сторону прірви, а потім продовжуєте паркур. Ми розуміли цей інструмент з самого початку проекту і намагалися знайти формулу, яка дозволила б нам зберегти його, але при цьому зробити його більш підтримуючим ігровий процес, а не переробляти повністю.