За трилогію ремастерів grand theft auto на playstation 5 і xbox series x / s можуть попросити 70 доларів

18

Британський магазин base першим відкрив попередні замовлення на grand theft auto: the trilogy – the definitive edition , яка включає в себе поліпшені gta iii, vice city і san andreas. Цінник за версії для нових консолей playstation 5 і xbox series x|s ритейлер виставив недешевий — 70 фунтів стерлінгів (або 70 доларів). Якщо ніякої помилки немає, rockstar має намір просити за ремастери найвищу ціну.

Варто відзначити, що версії для консолей відхідного покоління і nintendo switch нібито будуть продаватися за 60 фунтів (або 60 доларів). Rockstar поки не розкрила офіційних цін і не прокоментувала витік.

У росії при такому розкладі за цифрові копії колекції ремастерів старих gta для ps5 і xbox series x|s попросять не менше 5500 рублів.

Ігри зі збірки створюються на unreal engine і повинні вийти в цьому році на ps5, ps4, xbox series x|s, xbox one, nintendo switch і pc. У 2022 році grand theft auto: the trilogy – the definitive edition обіцяють перенести на мобільні пристрої під управлінням ios і android.

Оновлена трилогія gta буде містити візуальні і геймплейні поліпшення, а оригінальні ігри видалять з цифрових магазинів на наступному тижні.