10 найбільш очікуваних РПГ ігор, які готуються до виходу в 2019 році

349

Не встиг початися 2018 рік, а багато геймери вже з нетерпінням чекають, коли настане наступний, щоб насолодитися різноманітністю давно розрекламованих ігор, які готуються до виходу.

Особливо сильно новинки порадують шанувальників ШУТЕРІВ, так як ігор в цьому жанрі вийде більш ніж достатньо, щоб задовольнити потреби всіх геймерів – від фентезі і середньовіччя до наукової фантастики та хоррора.

Деякі з ігор почали розроблятися ще кілька років тому. Кожен рік розробники відсували їх вихід, ще сильніше підігріваючи інтерес гравців. А поки можна ознайомитися з описами ігор, щоб заздалегідь навчитися орієнтуватися в майбутній лавині з РПГ, готової обрушитися на наші голови в майбутньому році.

Cyberpunk 2077

Гра заснована на вигаданому світі, вигаданому Майком Пондсмитом, випустив кілька років тому настільну гру “Кіберпанк 2020”. На відміну від оригінальної “паперової” версії, дія гри буде відбуватися, як неважко здогадатися з назви, в 2077 році у мегаполісі під назвою Найт-Сіті. При створенні антуражу гри, її розробники звернули свої погляди на книги відомого фантаста Вільяма Гібсона, перейнявши з них дух і похмуру киберпанковскую атмосферу.

Унікальність гри полягає в тому, що вона вирішила відійти від канонів РПГ, велика частина яких нерозривно пов’язане з фентезі або середньовіччям, а перекинутися в світ майбутнього, де правлять високі технології, а людське суспільство повільно деградує.

Корсари: Чорна мітка

Серія ігор “Корсари” по праву вважається однією з найуспішніших, коли-небудь створених вітчизняними розробниками. Непередаваний дух авантюризму, процвітаючого в південних морях в 17-18 століттях, не залишить без уваги жодного шанувальника ігор про піратів і морські пригоди.

Скарби, абордаж, постріли з гармат, що теліпаються на реї повішені, кровожерні розбишаки, благородні герої, скарби, борделі, кораблі-примари, які переховуються у бездонних глибинах морські чудовиська – все це чекає шанувальників гри в самому найближчому майбутньому.

Anthem

Дія науково-фантастичної РПГ розвивається в далекому постапокаліптичному майбутньому. Головні герої гри – найманці, одягнені в спеціальні захисні костюми, які варіюються від легких розвідувальних до важко броньованих, призначених для лобової атаки. В обов’язки фрілансерів входить захист землян від зовнішніх загроз – різноманітних чудовиськ та представників інопланетних рас, які прибули з інших світів, щоб остаточно знищити людство.

Однак битися доведеться не тільки з монстрами, але і з техногенними катаклізмами, устраиваемыми вийшла з-під контролю природою.

Wasteland 3

Постапокаліптична РПГ, багато років тому стала “хрещеним” батьком більш популярної лінійки ігор під назвою Fallout. Головний герой Wasteland 3 – боєць спеціального підрозділу, який вирішив відвідати Колорадо. Навколо в самому розпалі ядерна зима з усіма своїми атрибутами. Зв’язку, як годиться, з іншими містами і селами немає. У підсумку героєві доведеться зіткнутися з декількома кримінальними бандами. З якими доведеться битися, а з ким-то можна і домовитися.

При цьому не слід скидати з рахунків той факт, що від вашого рішення буде залежати доля навколишнього світу. Адже тепер через вас може загинути ціле місто, а це значить, що необхідно ретельно обдумувати кожен свій черговий крок, а не діяти навмання.

The Surge 2

Незважаючи на те, що The Surge 2 є як би продовженням першої частини, головний її герой – це зовсім інша людина. Та й місце дії тепер не величезний завод КРЕО, а мегаполіс, на який несподівано нападає армія оскаженілих прибульців з іншої планети. Гравцеві належить не тільки навчитися рятувати свою шкуру в екстремальних ситуаціях, відстрілюючи кінцівки підступним загарбникам, але і постаратися дізнатися, що саме стало причиною нападу інопланетян.

Цілком імовірно, що завдяки отриманим даними можна перешкодити вторгненню і назавжди відбити охоту у непроханих гостей сунути свій ніс у земні справи.

Ealdorlight

Прекрасний зразок середньовічного РПГ, сюжет якого розвивається в одному фентезійному королівстві. Тут знаходять головного героя гри – маленького хлопчика, кинутого невідомими напризволяще. Хто він такий і хто його сім’я – невідомо. Коли хлопчик виріс і перетворився в статного юного воїна, то йому напророкували стати наступним правителем королівства. Покинувши дім прийомних батьків, герой відправляється в далекий шлях, заводячи нові знайомства і зв’язки, купуючи завойовуючи авторитет і вплив.

Попереду майбутнього короля чекає розкриття таємниці його походження, а також можливість битися за престол, використовуючи для цього не тільки мужність і честь, але й палацові інтриги з інтригами.

Dolmen

Науково-фантастична РПГ від третьої особи з елементами хоррору. Прокинувшись в гордій самоті в кріогенній камері, головний персонаж Dolmen розуміє, що всі його колеги мертві, а сам він перебуває далеко від батьківщини на малоприємною планеті Ревион Прайм, що приховує масу небезпек для нещасного космонавта, випадково потрапив на неї. Єдиний спосіб вижити в ситуації, що склалася, – це адаптуватися до навколишнього світу і приступити до його дослідження.

Захистом від зовнішньої загрози гравцеві служить його костюм, який, як і зброю з бронею, можна покращувати по міру проходження гри, використовуючи для апгрейда виявлені на планеті ресурси.

The Protagonist

Події The Protagonist розвиваються в альтернативній Всесвіту, мало чим відрізняється від нашої. Головний персонаж – дівчина-суперагент на прізвисько Ангел, що мешкає на планеті Террана. Її черговою місією було проникнути на корабель інопланетян, які прибули в її рідній світ з агресивними намірами. Однак все виходить з-під контролю у той момент, коли Ангел несподівано приходить в себе в лікарняній палаті прибульців, куди вона потрапила незрозуміло яким чином.

Дівчина втратила пам’ять, але це не є причиною кинути завдання на половині. Вона повинна не тільки згадати все, але і, пробившись через армію прибульців, знайти спосіб зупинити початок війни між двома розумними расами.

Stygian: Reign of The Old Ones

Інді-РПГ з класичним покроковим боєм. В черговий раз розробники не змогли пройти повз творчості Говарда Лафкрафта, зробивши його дивні світи – від лежить в руїнах Аркхема до самого дна горезвісної Безодні – місцем розвиваються в Stygian: Reign of The Old Ones страшних подій. Вибравши собі персонажа, гравець починає холодить душу подорож по похмурих закутках самих темних фантазій, на які тільки здатен людський розум.

Почавши прокачувати свого героя з самого нуля, пам’ятайте, що від вибору і розвитку навичок і рис характеру безпосередньо залежить хід подальшої гри.

The Iron Oath

Покрокова RPG, дія якої відбувається в темній фентезійної всесвіту. Найнявши персонажів, сміливо відправляйте їх на виконання небезпечних місій, складність яких зростає у міру проходження гри. Завдяки зусиллям розробників, кожне рішення, яке ви приймете у процесі виконання того чи іншого квесту, здатне вплинути як на ваших героїв, так і на навколишню дійсність.

Розвиваючи та покращуючи якості і характеристики своїх персонажів і створеної вами гільдії, ви помітите, як невблаганно змінюється світ навколо вас, даруючи нові сюжетні повороти, квести і завдання.

Джерело: http://htc-android.com.ua/