Дата світового релізу monark призначена на лютий 2022 року

13

Рольової гри від колишніх розробників shin megami tensei, nis america і furyu, доведеться чекати до наступного року. Дата виходу monark в північній америці і європі – 22 лютого 2022 року. Це означає, що вона вийде приблизно через чотири місяці після японського дебюту. Разом з анонсом nis america випустила новий трейлер, що розповідає про персонажів monark.

Відеоролик присвячений антагоністам, з якими гравці будуть стикатися в monark. Все починається і закінчується загальними кадрами гри. Кожен з персонажів monark представлений в трейлері, що дає глядачам можливість почути їх англійську озвучку, побачити зовнішній вигляд персонажа в грі. Знайомство з персонажами починається з курами хітоцубаші, потім переходять до субару ікарії, хаяті цумабукі, акане тоно і суміре тоно. В кінці трейлера можна побачити загадкового йору, портрет якого прихований, а на ігрових кадрах видно тільки його рука.

Дата світового релізу monark-2 лютого 2022 року. Гра з’явиться на nintendo switch, playstation 4, playstation 5 і пк. Буде випущений обмежений набір з грою і бонусами. В японії гра з’явиться 14 жовтня 2021 року, в цьому регіоні доступна демоверсія.