Для науково-фантастичної rts на виживання alien marauder став доступний відкритий плейтест в steam

12

Розробники з vexan studio повідомили, що для їх науково-фантастичної rts на виживання «» став доступний відкритий ігровий тест на пк в steam.

“alien marauder” – це стратегія в реальному часі, присвячена виживанню і протистоянню. У цій грі ви повинні стати лідером підступної планети, побудувати і захистити базу, щоб вижити проти хвиль ваксанів.

у 2672 році земля нещодавно вирвалася з тіні світової війни і повільно вступає в період відновлення. Люди завершили п’яту промислову революцію, і велика кількість термоядерних двигунів може навіть перетворювати звичайні камені в паливо, забезпечуючи постійний потік енергії. United fusion association почала організовувати кілька експедиційних сил для дослідження планет, доступних для видобутку корисних копалин. Однак гучні звуки привернули увагу інопланетних істот вексанів, які сховалися глибоко під землею і почнуть божевільні атаки.

  • режим виживання: приземліться на повністю випадково згенерованій місцевості, побудуйте базу і захистіться від векселів. Можна будувати казарми, щоб набирати війська, збирати різні ресурси з планети через місце збору.
  • оборонний режим: приземліться на відносно порожній місцевості і отримуйте ресурси, вбиваючи вексанів. Може посилити оборону бази і силу армії, отримуючи випадковий високотехнологічний бонус у вигляді чіпа за кожну успішну хвилю, а також побудувати базу, яка зможе протистояти хвилям атак вексанів.
  • система героїв: у кожного героя свій клас військ і будівель, ігри та стратегії абсолютно різні. У кожного героя своя армія, і ви можете вибирати складність гри виходячи зі своїх уподобань.
  • легіон вексанів: як володарі галактики, вексани мають сильну здатність до відтворення, їх кількість важко оцінити. Коли ви приземлитеся на цій планеті, лідер вексанів помітить вашу присутність і пошле свою армію, щоб влаштувати вам сюрприз.