Гра marvel’s guardians of the galaxy отримала релізний трейлер

16

square enix випустила новий трейлер marvel’s guardians of the galaxy в якому можна побачити самих вартових галактики, а також їх супротивників і союзників. У трейлері присутні російські субтитри, не забудьте включити їх, а сама гра на релізі отримає повну російську локалізацію.

Marvel’s guardians of the galaxy буде однокористувальницькою грою, в якій, за словами розробників, не буде dlc або мікротранзакцій.

Дія гри розгортається через кілька років після масштабної галактичної війни, з наслідками якої досі розбираються жителі всесвіту. Команда “вартових” теж вивчає ситуацію, сподіваючись отримати зі своїх пригод вигоду.

І в цей час пітер квілл мимоволі викликає ланцюг подій, яка луною прокотиться по всесвіту, погрожуючи її існуванню. Тому героям доведеться взяти на себе відповідальність і зупинити наближається небезпека.

Випуск marvel’s guardians of the galaxy запланований на 26 жовтня для xbox one, xbox series x / s, ps4, ps5 і пк. У той же день буде випущена хмарна версія для nintendo switch.