God of War вже не той – 4 причини, за якими вам може не сподобатися гра

379

Новий God of War несподівано став сенсацією в світі ігрової індустрії. Спочатку рецензенти невтомно нахвалювали гру, а потім вже і прості гравці, як ми бачимо по Metacritic, із завидною регулярністю ставлять пригод постарілого Кратоса найвищі оцінки. Але перш ніж ви побіжите за God of War в магазини, якщо вже цього не зробили, ми розповімо про недоліки нової гри Sony. Як мовиться, попереджений – озброєний.

Для гравців, які не знайомі з минулими іграми під франчайзе, ми підготували інший матеріал, де розповідаємо .

Папа Кратос або сімейна драма в 4K

Яким запам’ятався Кратос запам’ятався з минулим частинам серії? Реактивною машиною для вбивства богів, разговаривающей тільки на підвищених тонах і при цьому не брезговавшей вбивством невинних. А тепер що: божевільний спартанець розсудливим і намагається налагодити контакт зі своїм сином. Подібна метаморфоза персонажа була зустрінута неоднозначно геймерами ще при першому показі ігри в 2016 році, а після релізу побоювання деяких гравців підтвердилися.

Якщо чесно, ми не можемо назвати це об’єктивним недоліком, про що говорили в нашому . Спартанець як і раніше зберіг свою агресію, до хлопчиську належить з мінімальним повагою і без прояву сентиментів. Але драма, витирання сліз під сумну музику з особи Атрея – так, все це доведеться споглядати в грі. Очевидно, що фанатам і шанувальникам серії молодого Кратоса, такий сюжетний акцент може здатися недоречним в God of War 2018.

Недолік епічних бос-файтов

Чим найбільше запам’яталися минулі пригоди Кратоса, так це феєрично поставленими, неймовірно жорстокими і брутальними битвами з босами. На тлі гримить епічна оркестрова музика, ви карабкаетесь по величезному титану розміром хмарочос, щоб потім потрапити до нього в живіт, розрізати нутрощі і проткнути голову мечем. Бій настільки вражають, що ми навіть присвятили окремий матеріал .

God of war

До того ж не варто забувати, що босів в серії була величезна кількість, і кожна битва з ними не лише з божевільним розмахом, але і було цікаво в частині геймплейної механіки. У God of War 2018 теж кожна сутичка з босом перетворюється в дорогий голлівудський фільм, але приготуйтеся, що їх буде мінімальна кількість. А щоб ви не нудьгували, розробники підсовують гравцям міні-босів.

От тільки замість унікальних супротивників на нашому шляху трапляються одні і ті ж валькірії, драуги і тролі, тільки з трохи зміненим зовнішнім виглядом і іншим набором атак.

Проблеми з балансом рівнів складності

Всього в грі чотири рівня складності, які по ідеї повинні бути розраховані на всі групи гравців: любителів з пару ударів закликивать високорівневих супротивників, геймерів, які не проти невеликого челенджа, але не хочуть половину гри проводити в битвах і справжніх хардкорщиків. І якщо казуальним і хардкорних геймерів гра God of War догоджає, то ось другий групі гравців з наведеного вище списку пощастило менше.

God of war

Рівень складності «захоплююча пригода» по першим трьом годинам гри пропонує відмінний баланс складності. Але після прокачування Кратоса і Атрея, виучування численних комбо і рунічних ударів, битви можуть стати надто простими. Захочете труднощів? Окей, тоді ласкаво просимо на складність «гідне випробування» і приготуйтеся до численних рестартам боїв, поки не знайдете правильну тактику і досконально не вивчіть таймінги атак ворогів.

Випробування і справді виявилося гідним, от тільки навряд чи сподобається багатьом геймерам хардкорний челледж, а інші рівні складності перетворюють гру в неспішну прогулянку по скандинавським світів.

To be сontinued

Очевидно, що God of War створювався з прицілом на численні сиквели, з чого стає зрозумілою відсутність великої кількості бос-файтов з відомими персонажами скандинавської міфології і убогий бестіарій супротивників. Інша проблема проектів з доробком на продовження – фінал, який зупиняє історію на самому цікавому місці.

Цим грішила , така ж доля спіткала і нові пригоди Кратоса. Фінал історії логічний, з чудовим бос-файтом і відповідає на основні питання гравців, але проблема незавершеності історії присутній.

God of war игра

Також Santa Monica обмежили кількість світів, у які ми зможемо потрапити в God of War. Цей недолік так би не кидався в очі, якби на карті гри не були присутні локації, в які вхід закритий. До деяких з світів ми можемо провести місток, а інші, вибачте, очікуйте в продолжени через кілька років.

У будь-якому випадку, God of War гра об’єктивно якісна і навіть у світлі вищезазначених недоліків, ми не рекомендуємо пропускати головний консольний ексклюзив цього року. Якщо у вас немає ігрової консолі від Sony і після виходу God of War ви почали замислюватися над придбанням приставки, то можете ознайомитися з іншим нашим матеріалом – .

Джерело: http://softkb.com.ua/