Роберт де ніро міг замінити джонні деппа в “піратах карибського моря”

12

Франшиза ” пірати карибського моря » є однією з найпопулярніших в наш час, але до виходу першої частини багато (включаючи студію) були впевнені, що « прокляття чорної перлини » виявиться провалом. Однак, на щастя, цього не сталося.

Завдяки винахідливості режисера гора вербінські, чіткому сценарію, зоряному акторському складу і джонні деппу, який виступив в ролі джека горобця, « пірати карибського моря: прокляття чорної перлини » виявився масштабним успіхом; настільки, що через кілька років ми отримали продовження, а серія фільмів продовжилася і підкорювала касові збори навіть після відходу вербінські з режисерського поста.

Цікаво, що спочатку роль джека горобця була запропонована легендарному виконавцю, роберту де ніро, але актор відмовився від пропозиції, вважаючи, що фільм виявиться провалом. Він не був єдиним актором, кому пропонували роль пірата до того, як вона дісталася деппу – пропозиція була зроблена джиму керрі і крістоферу уокену.

Проте, через стільки років можна з упевненістю сказати, що рішення дати роль джека горобця джонні деппу виявилося найвірнішим, оскільки багато в чому завдяки акторові франшиза « пірати карибського моря » знайшла такий статус, який вона має сьогодні.

На жаль, схоже, що джонні депп не повернеться до ролі джека горобця в нових частинах « піратів карибського моря », які знаходяться в розробці, оскільки disney позбулися актора через його судових розглядів з ембер херд. Замість цього, за чутками, в центрі уваги перезапуску буде карен гіллан, яка зіграє головну роль, а в іншому фільмі, який буде спін-оффом, головну роль виконає марго роббі.