Serious Sam 4 Planet Badass – представлений перший трейлер нової гри про серйозного Сема

335

Дочекалися! Через довгих 5 років розробки Croteam спільно з Devolver Digital нарешті анонсували продовження культової серії ігор Serious Sam. Стероїдний герой шутерів, крутизну якого може позаздрити навіть сам Дюк Нюкем повертається на наші монітори вже зовсім скоро. Коли повернеться? Ось тут питання відкрите, так як розробники представили лише перший тизер трейлер, а великий показ гри запланували на виставку E3, яка пройде на початку червня цього року.

Croteam поки неохоче діляться інформацією про новому бойовику, але кілька фактів нам вже стало відомо. Гра запропонує повний пак розваг: в ній буде божевільна одиночна компанія, кооператив для декількох гравців і повноцінний мультіплєєрний режим. Загалом, все як ми любимо.

Крім того, Serious Sam 4 Planet Badass підтримує сплитскрин для спільної гри на одному моніторі, містить редактор рівнів і режим кроссплатформної гри. Тобто нарешті може статися головна боротьба століття: консольні гравці битимуться проти адептів ПК. Нехай переможе найсильніший!

З першого трейлера складно сказати, що нам може запропонувати Serious Sam 4 Planet Badass. Величезна відкрита локація навівають думки про те, що в грі може з’явитися відкритий світ, це якраз відповідає останнім трендам в ігровій індустрії. Навіть якщо наше припущення підтвердиться, то не знаємо, радіти чи навпаки засмутитися.

Сподіваємося лише на те, що вишок в стилі Ubisoft буде якомога менше, а ворогів ще більше, ніж коли-небудь. Поява транспорту – теж було б бажаним нововведенням. Сучасні гравці стали набагато більш досвідченими, ніж у 2000-х, коли Серйозний Сем був кращим м’ясних бойовиком свого часу.

До речі, якщо говорити про м’ясні бойовики, то радимо звернути увагу на наш . Кратос хоч і не користується вогнепальною зброєю, але розправляється зі своїми ворогами не менш ефектно.

Джерело: http://proplay.com.ua/