8 кращих легких антивірусів для windows 11

11

Шкідливе програмне забезпечення не зможе пробратися на ваш комп’ютер, якщо на ньому встановлений антивірус. Якщо навіть ви знаєте, як позбутися від шкідливого пз, на вашому комп’ютері все одно має бути встановлено антивірусне програмне забезпечення.

Щоб забезпечити безпеку і стабільність вашого пк, ми рекомендуємо вам використовувати легке антивірусне програмне забезпечення, яке використовує менше ресурсів, але при цьому захищає вашу систему. Ми зібрали список з кращих легких антивірусних програм, які ви можете використовувати на своєму комп’ютері з windows 11.

1. Avast antivirus

Це найбільш широко використовуване легке антивірусне програмне забезпечення. Avast antivirus забезпечує комплексний захист вашого комп’ютера від шкідливих атак. Він використовує евристичний движок для моніторингу вашої системи.

В avast є безліч дивовижних функцій, таких як можливість шифрувати паролі, перевірка невідомих файлів в режимі реального часу, виявлення і запобігання шкідливих програм, програм-вимагачів і фішингу, а також він використовує інтелектуальну аналітику для захисту системи.

2. Kaspersky antivirus

Крім захисту від програм-шпигунів, kaspersky також пропонує сканування електронної пошти та сканування в реальному часі для підвищення загального захисту. Крім того, він споживає менше системних ресурсів, тому нема про що турбуватися.

Ви можете використовувати цю програму для виявлення і видалення шкідливих програм та інших типів загроз. Безпека веб-камери, захист від програм-шпигунів і програм — вимагачів-це лише деякі з доступних можливостей. Крім того, даний антивірус оснащений шифруванням для забезпечення безпеки використання мережевих банківських операцій.

3. Bitdefender antivirus

Вам слід вибрати bitdefender, якщо ви хочете встановити багаторівневий захист, який захистить ваші дані і фінанси від крадіжки. Для цього він використовує штучний інтелект та інші передові технології.

Ця легка антивірусна програма здатна легко видаляти віруси. Інтегрований менеджер паролів, захист камери та інші функції гарантують, що ваша конфіденційність і продуктивність завжди будуть в актуальному стані. Крім того, він продовжує працювати у фоновому режимі без зниження продуктивності комп’ютера.

4. Avg antivirus

Антивірусне програмне забезпечення avg доставляє оновлення безпеки в реальному часі, перевіряє наявність шкідливих програм, підвищує швидкість і визначає небезпечні завантаження, перш ніж вони будуть виконані на комп’ютері. Крім того, він запобігає доступу до будь-яких небезпечних сайтів або вкладень електронної пошти. Також цей антивірус захищає вас від шкідливих програм та інших небезпечних додатків, автоматично оновлюючи базу вірусів.

5. Avira antivirus

Avira – це програма захисту від вірусів, яка захищає ваш комп’ютер з windows від вторгнень. Він запобігає доступу до шкідливих веб-сайтів, трекерів браузера та небажаної реклами. Завдяки простому і розумному інтерфейсу його часто вважають одним з кращих доступних рішень для захисту системи. Оскільки він може працювати в хмарі, цей інструмент використовує менше системних ресурсів і швидше виконує свої функції.

6. Panda antivirus

Panda security – найбільш ефективне рішення для управління безпекою системи. Програма включає простий користувальницький інтерфейс, а також інтегровану панель управління, що спрощує використання навіть новачкам. Він доступний як в преміум, так і в безкоштовній версії: платна версія забезпечує необмежену кількість даних vpn, а безкоштовна версія забезпечує обмеження даних в 150 мб в день.

Навіть якщо ви підключені до загальнодоступної мережі wi-fi, функція vpn захищає вашу систему. Для запобігання вторгнень встановлено брандмауер. Крім того, він також має вбудовану функцію захисту usb.

7. Comodo antivirus

Легка утиліта comodo здатна протистояти будь-якій кібератаці і забезпечити безпеку вашого комп’ютера. Антивірус містить вбудований міжмережевий екран, а також механізм евристики. Він захищає від проникнення шкідливих програм і забезпечує виняткову безпеку в інтернеті. Ця утиліта також може поміщати в пісочницю додатки, які не знайомі користувачеві.

8. 360 total security

Дане антивірусне програмне забезпечення більш ресурсоємне з точки зору оперативної пам’яті. Однак програма відмінно захищає ваш комп’ютер від інтернет-загроз. Крім того, цей антивірус видаляє всі сміттєві файли і звільняє додаткову пам’ять, що призводить до збільшення швидкості системи.

360 total security відстежує активність користувачів, щоб ідентифікувати крадіжку документів. З цим антивірусом ви завжди захищені, коли робите покупки онлайн. Він також має функції конфіденційності, очищення та безпеки wi-fi, які будуть корисні будь-якому користувачеві.

Отже, це найкраще легке антивірусне програмне забезпечення для windows 11. Якщо вам відомі ще які-небудь легкі антивіруси, які не навантажують операційну систему, будь ласка, напишіть про це в коментарях.