Ендрю гарфілд з’явився на промо ” людини-павука: немає шляху додому»

12

Чутки з приводу сюжету триквела « людини-павука » з підзаголовком « немає шляху додому » не перестають замовкати, і часто в центрі уваги виявляється ендрю гарфілд – багато в чому завдяки тому, що актор особисто коментує їх.

Зірка франшизи “нова людина-павук ” навіть прокоментував витік з його зображенням з “немає шляху додому ” і, як і слід було очікувати, заявив, що це не кадр з фільму. Але тепер з’явився ще один привід, щоб припустити, що людина-павук ендрю гарфілда буде у фільмі.

Користувач twitter під ніком spiderman3news зауважив, що російською веб-сайту skittles, де є посилання на трейлер « немає шляху додому » красується версія людини-павука ендрю гарфілда, а не тома холланда. Саме зображення героя являє собою отраженний по вертикалі кадр з ” нової людини-павука: висока напруга », як ви можете побачити нижче:

Порівняйте із зображенням з фільму:

Залишається неясним – чи є це маркетинговим ходом або звичайною помилкою творців сторінки. Але, в будь-якому випадку, ми отримали черговий натяк на те, що ендрю гарфілд так чи інакше пов’язаний з фільмом, хоча для багатьох це вже здається очевидним.