Fifa захотіла вдвічі більше грошей від ea за використання свого бренду

16

Згідно з виданням new york times, міжнародна федерація футболу fifa захотіла в два рази підняти вартість ліцензії при укладанні угоди з electronic arts за використання своєї назви в ігровій серії fifa. Можливо, саме тому компанія вирішила його змінити.

” за словами людей в курсі переговорів, fifa домагається вдвічі більшої суми, ніж та, яку вона в даний час отримує від ea sports, — цифра, яка збільшить її виплату за серію до більше 1 мільярда доларів за кожен чотирирічний цикл чемпіонату світу з футболу», — стверджує new york times.

Між компаніями також існують розбіжності з приводу того, що повинна охоплювати нова угода. Fifa, наприклад, хотіла б зменшити ексклюзивні права electronic arts, щоб використовувати нові можливості для отримання доходів. А видавець ігор, навпаки, хоче розширити застосування бренду fifa на інші потенційні напрямки комерційної діяльності, такі як nft.

Поточна угода між electronic arts і fifa закінчується в кінці 2022 року, але переговори про її продовження, ймовірно, завершаться в цьому році. Розробник ігор, схоже, готовий рухатися далі без бренду fifa. Минулого тижня компанія заявила, що розглядає можливість перейменування франшизи. Крім того, раніше цього місяця ea зареєструвала товарний знак ea sports fc.