Інсайди #2676: honor x30 max, nothing, oneplus nord 2, nvidia geforce rtx 3050 ti

17

У новому випуску інсайдів: honor готує до релізу величезний смартфон x30 max; nothing і qualcomm розробляють нову серію гаджетів; oneplus nord 2 отримає ексклюзивну ретро-модифікацію; названі очікувані характеристики десктопної відеокарти geforce rtx 3050 ti.

Honor готує до релізу величезний смартфон x30 max

За даними авторитетного інсайдера під ніком digital chat station, вже в цьому місяці компанія представить найбільший у фірмовій серії-модель x30 max. Очікується, що його презентація відбудеться до дня холостяка, який відзначається в китаї 11 листопада.

Діагональ дисплея пристрою складе 7 дюймів, а ключовий акцент буде зроблений на мультимедійних складових. Смартфон вже був помічений в базі регулятора 3c, де вказана підтримка швидкої 22,5-ватної зарядки. Також є припущення, що» серцем ” гаджета стане процесор mediatek dimensity 1100, а ємність його акб складе 6000 маг.

Nothing і qualcomm розробляють нову серію гаджетів

Випустивши бездротові навушники ear (1), стартап співзасновника oneplus карла пея під назвою nothing уклав партнерство з qualcomm для перспективної розробки нових пристроїв. Крім того, компанії вдалося залучити $50 мільйонів приватних інвестицій. Співпраця з qualcomm, на думку аналітиків, пов’язана з бажанням nothing представити продукти в нових категоріях, сфокусувавшись на використанні платформи snapdragon.

Будь-які деталі про майбутні новинки представники компаній поки не розкривають.

Oneplus nord 2 отримає ексклюзивну ретро-модифікацію

З чуток, компанія oneplus незабаром представить спеціальну версію смартфона nord 2 в дизайні, стилізованому під легендарну гру pac-man. Офіційного анонсу пристрою ще не було, але в коді прошивки oxygenos 11 ентузіасти знайшли згадку тайтла і нового гаджета компанії на базі мобільної платформи snapragon 778g.

Інші специфікації, особливості прошивки і можлива ціна незвичайного смартфона поки невідомі.

Названі очікувані характеристики десктопної відеокарти geforce rtx 3050 ti

Очікується, що на початку наступного року nvidia розширить серію фірмових графічних адаптерів моделлю geforce rtx 3050 ti для десктопів — зараз вона представлена тільки в мобільній версії. Відеокарті приписують gpu ga106-150-a1 і 3072 ядра cuda, а також до 12 гб відеопам’яті зі 192-бітною шиною.

Інсайдер kopite7kimi, який опублікував ці відомості, зазначає, що всю наявну інформацію про нову відеокарту слід сприймати на рівні чуток. Точна дата виходу і ціна моделі в звіті не розкриваються.