New world-50 корисних фактів для гравців

16

Ну що, почнемо без особливих передмов? гра тільки недавно вийшло, ще не всі гравці усвідомили – що ж за “самородок” потрапив до них в руки. Так що ми вам допоможемо з цим! сьогодні ми зібрали для вас 50 порад і фактів, які допоможуть вам, якщо ви граєте в new world!

# 1-20 — поради, орієнтовані на збирання

# 21-30 — поради новачкам

# 31-50 — інші поради та факти

 1. щоб отримати рідкісні ресурси від видобувних професій, вам знадобиться удача. Без високого рейтингу удачі ви не зможете отримати більшість рідкісних ресурсів.
 2. коли ви вперше починаєте грати в new world, швидко зберіть близько 30 зеленої деревини з кущів і 10 кременю з землі. Завдяки цьому ви зможете створити свої перші інструменти для збору прямо біля багаття, у якого ви починаєте гру.
 3. ви можете використовувати просто перетворювач ресурсів (common material converter), куплений в магазині фракції, для перетворення одного типу ресурсів, які ви зібрали, в інший. Це може принести вам величезну кількість золота за рахунок покупки дешевих ресурсів і перетворення їх в більш дорогі ресурси на ранньому етапі, особливо до того, як ціни на ринку устаканятся.
 4. ви можете покласти в свій будинок трофеї, які збільшують ваш рейтинг удачі для видобувних професій. Серед таких трофеїв можна виділити трофеї видобутку деревини, трофеї видобутку корисних копалин, трофеї зняття шкур і трофеї збиральництва.
 5. ви також можете вживати їжу, отриману під час готування, яка на певний період часу збільшить вашу удачу.
 6. використання талісманів при створенні інструментів для збору або амулетів може збільшити вашу удачу, кількість досвіду або кількість ресурсів, одержуваних під час збору. Такі талісмани розрізняються за професіями-талісман видобутку корисних копалин, талісман видобутку деревини, талісман зняття шкур, талісман збиральництва.
 7. кожен раз, коли ви створюєте більш просунуті інструменти для збору, це збільшує і вашу безпосередню швидкість збору. Тому постарайтеся оновлювати свою екіпіровку якомога частіше, щоб максимально збільшити вашу швидкість збору ресурсів.
 8. у кожної видобувної професії є ексклюзивний набір спорядження, який збільшує удачу під час збору. Ці набори не тільки дають додаткові характеристики вашому персонажу, але і значно збільшує ваш показник удачі. Здебільшого вони просто випадають з монстрів або зі скринь.
 9. вузли збору мають статичні точки появи по всьому світу. Ви можете побачити їх все на ігровій інтерактивній карті.
 10. всі вузли збору мають різні таймери відновлення. Наприклад: для відновлення small iron vein потрібно від 8 хвилин і 23 секунд до 12 хвилин рівно, а для відновлення medium iron vein потрібно від 10 хвилин і 30 секунд до 15 хвилин рівно.
 11. чим вище якість ресурсів, які ви збираєте, тим більше часу потрібно для збору. Ось чому так важливо постійно оновлювати інструменти для збору! швидкість збору у цих інструментів, в залежності від їх рівня: рівень 1: 100% // рівень 2: 125% // рівень 3: 250% // рівень 4: 400% // рівень 5: 625%.
 12. ви також можете збільшити свою швидкість збору в певному регіоні, вибравши постійну карту території під назвою “збільшення швидкості збору”, якщо ви збираєтеся витратити багато часу в цьому регіоні.
 13. при створенні сумок ви можете додати особливі властивості, які можуть зменшити вагу видобутих ресурсів у вашому інвентарі на 5-10% в залежності від якості сумки.
 14. ви можете використовувати базу даних new world database (nwdb.info), щоб побачити весь можливий лут з кожного вузла для видобутку ресурсів.
 15. риболовля на більш глибокій воді, як правило, змушує рибу клювати швидше, ніж на мілководді.
 16. чим далі ви закидаєте вудку, тим більше провисає волосінь, що полегшує намотування волосіні без критичного натягу.
 17. у деяких вудок максимальна дальність закидання більше, ніж у інших.
 18. вудки більш високого рівня відновлюють натяг швидше, ніж вудки низького рівня. Це підвищить ефективність намотування волосіні!
 19. вудки 5-го рівня зі спеціальними атрибутами видобуваються тільки з дропа певних елітних монстрів в new world.
 20. приманку світлячок (firefly) неймовірно легко дістати, і це одна з кращих приманок для прісної води. Зайдіть в очерети навколо будь-якого водоймища, таких місць дуже багато в new world. Збираючи очерети, є ймовірність отримувати і світлячка в якості приманки. Ця приманка збільшує ваші шанси зловити більш рідкісну рибу на 85% при лові в прісній воді.
 21. переконайтеся, що ви підвищуєте рівень своєї зброї. Мати два прокачаних зброї з розблокованими навичками буде набагато корисніше, ніж зосереджуватися тільки на одному типі зброї і підвищувати його рівень.
 22. ви можете використовувати всі 6 своїх здібностей з кулдауном. Якщо ви тільки що використовували свої 3 здібності для одного зі своїх видів зброї, ви можете миттєво переключитися на свою другу зброю, і також використовувати 3 здібності цієї зброї.
 23. обов’язково стежте за своєю граничною вагою при надяганні нової броні. Ви повинні враховувати і стиль гри, який вам подобається. Якщо вам подобається ухилятися, вам знадобиться легка броня, а якщо ви любите отримувати шкоди без будь-яких наслідків, то важка броня — ваш варіант.
 24. будь-яка броня дає вам унікальний бафф в залежності від свого типорозміру. Легка броня дозволяє вам робити перекат, коли ви ухиляєтеся, і ви також отримуєте бафф збільшення шкоди на 20%. Середня броня перетворює ваше ухилення в стрибок. Ваш збиток і лікування збільшуються на 10%, а застосовувані вами ефекти контролю діють на 10% довше. Важка броня перетворює ваше стандартне ухилення в повільний крок в сторону. Стабільність вашого блокування збільшується на 15%, а застосовувані вами ефекти контролю діють на 20% довше.
 25. обладунки і зброю діляться на 5 рівнів. Кожен рівень має базові вимоги до мінімального рівня. Розділяється все на — рівень 2: рівень 1-19 // рівень 3: рівень 20-39 // рівень 4: рівень 40-59 // рівень 5: рівень 60
 26. у new world є п’ять рідкостей спорядження, кожна з яких має свій колір. Звичайне-сірий, незвичайне – зелений, рідкісне – синій, епічне – пурпурний, легендарне – золотий.
 27. ваше спорядження може зламатися, особливо якщо ви багато вмираєте. Слідкуйте за станом свого спорядження на екрані інвентарю. Під кожним елементом буде смуга, яка вказує на те, скільки залишилося міцності. Ви найчастіше помічаєте це на своїх інструментах для збору, так як їх потрібно дуже часто ремонтувати.
 28. переконайтеся, що у вас увімкнено звук, особливо якщо у вас увімкнено режим pvp. Часто ви можете помітити, як вороги на відстані б’ються, кидають вогняні кулі або навіть рубають дерева. Це попередить вас про найближчих гравців і потенційно дасть вам перевагу.
 29. якщо ви танк (або хтось ще, якщо вам дійсно так хочеться…), ви можете носити з собою зілля стійкості. Вони на деякий час збільшують ваше блокуюче поглинання на 10-20%.
 30. колір шкоди, який ви бачите при нанесенні ударів насправді щось означає. Помаранчевий-критичний удар, який ви можете отримати при ударах в спину противника або при пострілі в голову. Синій-це зменшений збиток, що означає, що ваш ворог стійкий до типу шкоди, яку ви наносите. Жовтий-збільшений збиток, і це означає, що ваш ворог слабкий до типу шкоди, який ви наносите. Білий-нормальний, класичний збиток без модифікаторів.
 31. щоб розблокувати святилища швидкого переміщення, вам потрібно спочатку знайти їх. Ви повинні підійти до кожного святилища в новому світі, перш ніж воно стане точкою швидкого переміщення.
 32. переконайтеся, що ви використовуєте свій скіл “inn recall”, а не просто весь час використовуєте швидке переміщення. Ви також можете використовувати повернення до вашого будинку.
 33. ви можете розблокувати можливість вибору фракції вже на 10 рівні, якщо досить далеко просунетеся по основній сюжетній лінії. Продовжуйте виконувати основні сюжетні квести, поки не дійдете до цієї точки. Ви зможете вибрати будь-яку з фракцій: синдикату, мародерів або заповіту.
 34. переконайтеся, що ви забрали всі квести на міській дошці! ці квести можуть принести багато досвіду, а також трохи золота. Їх можна дуже швидко здати, особливо якщо ви накопичили ресурси заздалегідь!
 35. в new world немає маунтів, і в даний час не оголошується про плани їх введення. Насолоджуйтесь часом в прекрасному світі гри! хоча біг на великі відстані може здатися виснажливим, це прекрасний час, щоб переконатися, що ви зібрали всі ресурси на локації.
 36. ви можете розділити стопку предметів, натискаючи клавіші ctrl + left click. Це корисно, якщо ви хочете викинути частину предметів, але неВсю стопку.
 37. поки ви підвищуєте рівень на початку гри, доведіть навик збору як мінімум до 30, щоб ви могли зібрати трохи “fronded petalcap”. Він знадобиться вам для основного сюжетного квесту в майбутньому.
 38. єдині способи отримати молоко в new world-це ящики з припасами і корови. У багатьох поселеннях є корови, яких можна доїти. Після доїння кожної корови їх час відновлення становить 60 хвилин. Переконайтеся, що коли ви перебуваєте в цих поселеннях, ви завжди їх доїте! молоко дуже корисно, особливо для приготування вершкового масла, яке є основним інгредієнтом багатьох кулінарних рецептів для баффів удачі.
 39. ви розблокуєте другу клітинку для сумок на 30 рівні і третю клітинку для сумок на 45 рівні. Тому переконайтеся, що ви маєте достатньо сумок для заповнення їх осередків при відкритті, а якщо у вас їх ще немає — то для їх крафта.
 40. ви можете максимум володіти 3 будинками. Спробуйте розподілити їх по трьох різних регіонах, в яких ви часто буваєте. Їх можна буде купити на 15, 35 і 55 рівнях.
 41. у грі немає повністю pvp – або pve-серверів. Щоб брати участь в pvp, ви повинні активувати або деактивувати pvp-режим, перебуваючи в поселенні або в точці швидкого переміщення.
 42. якщо ви виконали місію фракції pvp, але померли до того, як встигли її здати, ви провалюєте цю місію. Ви повинні виживати до, під час і після завершення цієї місії. В цілому-до тих пір, поки ви не здасте її представнику вашої фракції в місті.
 43. контроль за фортом території дає всій фракції збільшення досвіду на 5% і впливу на цій території на 20%. Він також надає унікальний глобальний бафф для контролюючої фракції, залежно від території. Перше світло-знижує витрати на швидке переміщення з 5 азоту на 10 одиниць ваги до 1 азоту на 10 одиниць ваги. Скеля монархів-знижує витрати на швидке переміщення з 5 азоту на 100 метрів до 1 азоту на 100 метрів. Windsward-збільшує кількість предметів, одержуваних при зборі на 5%. Everfall-знижує торгові податки на 5%. Брайтвуд-знижує податок на житло на 5%. Cutlass keys-зменшує базову вартість швидкого переміщення на 50%. Weavers fen-збільшує нагороди у вигляді золота, досвіду, впливу і жетонів фракції за виконання завдань фракцій на 5%. Неспокійний берег-збільшує нагороди у вигляді монет, досвіду і жетонів фракції від спаплюжених розривів на 5%. Mourningdale-збільшує кількість монет і досвіду за експедиції на 5%. Eboncale reach-знижує податки на переробку на 5%. Reekwater-знижує податки на крафт на 5%.
 44. переконайтеся, що ви користуєтеся перевагою і граєте в регіонах, де ваша фракція має контроль, якщо це можливо. Якщо ваша фракція контролює регіон, в якому ви знаходитесь, ви отримаєте: 10% збільшення швидкості збору, 50% знижки, 70% знижку на швидке переміщення, 30% зниження податків і 20% зниження витрат на покупку житла.
 45. кожен будинок в кожному поселенні може бути придбаний гравцями. Якщо у вас найвищий рейтинг стилю, інші гравці побачать ваші прикраси і зможуть оглянути ваш будинок. Ви можете підвищити свій рейтинг будинку, прикрашаючи свій будинок незвичайними прикрасами з найвищим рівнем стилю. У кожного поселення є список найпопулярніших будинків, які ви можете оглянути. У цьому списку вказані власники будинку і їх рейтинг.
 46. якщо ви хочете брати участь в облозі (битвах 50 на 50, створених для отримання контролю над регіоном), вам слід спробувати потрапити в хорошу компанію і взяти участь в облозі разом з нею. Зазвичай в облозі беруть участь по одній компанії з кожного боку. Зазвичай ці компанії вибирають гравців зі своєї компанії і заповнюють залишилися місця гравцями, які встали в чергу на реєстрацію.
 47. якщо ви скористаєтеся 120-денним кулдауном і змініть фракцію, ви втратите всі свої звання і жетони фракції.
 48. на reddit є фантастична інфографіка, яку розшарили на різні сайти, в інших постах на reddit і на форумах. Нагадуємо, що станом на момент релізу є наступне: інфографіка зброї від edgybuttermaker, відмінна інфографіка зі збору від matsume1, по перках на зброю від glalka12345 і загальна інфографіка від putris’s gem.
 49. гра стала доступна в повній версії 28 вересня, так що у вас є можливість увірватися на самих ранніх етапах разом з іншими гравцями.
 50. ця гра відмінно підходить для всіх типів гравців. Не відчувайте тиску, пов’язаного з тим, що вам потрібно швидко підвищити свій рівень, прокачати всі навички і отримати максимальний гір. Грайте і вивчайте гру так, як вам це подобається. Кожен буде грати по-своєму, а так і повинно бути. Підвищуйте рівень якомога швидше і спробуйте виграти гонку прокачування, якщо ви цього хочете! увімкніть pvp і ніколи не озирайтеся назад, вбивайте кожного гравця на своєму шляху, якщо вам це подобається!