Нове в Final Fantasy XV: чотири DLC, редактор рівнів і створення персонажа

368

Square Enix під час виставки PAX East, що пройшла в минулі вихідні, поділилася амбітними планами щодо розробки Final Fantasy XV. Гравці можуть розраховувати на багато цікавих нововведень.

У 2019 році нас чекають чотири DLC, розширюють сюжет. Всі, крім останнього, представлять додаткову інформацію про персонажів, які з’явилися в «ванільної» версії гри.

У першому і другому DLC ми зможемо більше дізнатися про лиходіїв

Героєм першого з так званих епізодів буде Ардін – головний супротивник з базової кампанії. Під час гри користувачі дізнаються, що рухає антагоністом, і побачать причини ненависті до царства Люцис і конфлікту з богами Астралов.

Центральним персонажем другого DLC стане Аранея Хайвинд – командир імперії Нифльхейма. В основній грі вона теж була одним із супротивників, хоча на більш пізніх етапах приєднувалася до команди принца Ноктиса.

Під час дискусійної панелі PAX East розробники гри наголосили, що DLC прийме форму більш другорядної історії, «відгалужується» від першого епізоду. Сюжет буде присвячений останнього дня існування країни героїні.

У третьому DLC ми зможемо пограти Місяцем

Третє доповнення зосередиться на нареченій принца Ноктиса – Місяці. Підказки розробників вказують на те, що дівчина кинеться в бій, щоб врятувати свого коханого і спробувати «відвернути» від нього злий рок.

А в четвертому DLC ми зможемо розкрити таємницю астралов

В останньому епізоді буде представлена альтернативна кінцівка. Головним героєм знову виступає Ноктис, який після зречення від богів Астралов відправиться в подорож, щоб гарантувати своїм підлеглим «ідеальне майбутнє».

Коли вийдуть DLC?

Точні дати релізу кожного DLC не розголошуються, хоча точно відомо – вони вийдуть в 2019 році.

Скільки будуть коштувати DLC&

Досі представники Square Enix не уточнили, чи будуть нові глави платними.

З’явиться режим створення свого героя

Крім захоплюючих сюжетних ліній, шанувальників гри чекає і інший контент. Власники ПК вже в цьому році отримають режим створення героя, відомий гравцям по кооперативному режиму Comrade. Це означає, що ви зможете управляти своїми персоналізованими аватарами прямо в сюжетної кампанії.

Додасться підтримка користувацьких модифікацій

Навесні комп’ютерне видання гри чекає офіційна підтримка користувацьких модифікацій. Їх можна буде скачати в Steam Workshop абсолютно безкоштовно. А восени на ПК з’явиться ще одна фішка – редактор локацій. На ігрових рівнях можна буде не тільки розміщувати додаткових супротивників, але й розробляти власні місії і навіть додавати міні-гру гольф.

 

Кооперативне видання гри

Square Enix оголосила, що влітку відбудеться випуск незалежного видання кооперативного режиму Comrades. Як і у випадку з DLC, поки невідомо, чи буде це платним контентом.

І якщо комусь навіть цього мало, то попереду фанатів чекають ще два оновлення, які зроблять гру різноманітніше. Буде більше рейдів, типів ворогів і челленджей, де гравці зіткнуться з кількома різними супротивниками.

 

Крім того, Square Enix готує контент, що відноситься до Shadow of the Tomb Raider. Деталі поки не розкриті, але відсилання до Лару Крофт будуть точно.

Джерело: http://catalog-security.com.ua/