Відео: витоки назви та особливості жанру у першому щоденнику розробки рольового екшену achilles: legends untold

13

Незалежна польська студія dark point games у себе в офіційному мікроблозі представила перший щоденник розробки свого ізометричного рольового екшену achilles: legends untold.

Джерело зображення: dark point games

Нагадаємо, achilles: legends untold запропонує взяти на себе роль ахілла, який потрапив в центр багатовікового конфлікту бога смерті аїда і бога війни ареса, і відправитися в «подорож довжиною в життя».

За словами глави dark point games павла вашака (pawel waszak), ім’я ахілла було винесено в назву через його впізнаваності і асоціативного ряду: герой вважається великим воїном, так що поява в грі битв сюрпризом не стане.

Що стосується жанрової приналежності, то achilles: legends untold являє собою гібрид dark souls (зав’язана на таймінгах і витривалості бойова система) і diablo (ізометрична камера).

Запуск раннього доступу achilles: legends untold очікується в першому кварталі 2022 року на пк (steam). Проект є дебютним для dark point games. У студії зараз числиться близько 20 осіб з досвідом роботи в techland, ci games і vivid games.