Вихід нової гри від розробників Skyrim і Fallout 4 може відбутися вже в цьому році

378

Вже минуло майже три роки з моменту виходу останньої великої RPG Bethesda – Fallout 4, а розробники до цих пір так і не анонсували ні однієї великої гри. Подібне непорозуміння може бути виправлено вже найближчим часом і новий великий проект студії Тода Говарда буде не тільки анонсований в червні на найбільшій ігровій виставці E3, але навіть з’явиться на прилавках вже в 2018 році!

На жаль, поки ці всі факти не більше ніж чутки, розповсюджувачем яких став користувач ігрового форуму ResetEra під ім’ям Potterson. На форумі вже відбувалися численні сливи дати виходу та анонсу популярних ігор, тому до заяви Potterson’а варто поставитися з підвищеною увагою. Більше того, адміністрація ресурсу ретельно стежить за репутацією форуму та на корені присікає брехливі спекуляції на ігрову тематику, тому зв’язалася з вами особисто, щоб переконатися в достовірності його слів.

Як ми бачимо, повідомлення користувача ще не було видалено, тому Potterson може розташовувати авторитетними джерелами, про яких, звичайно не повідомляється.

Starfield – нова рольова гра від Bethesda

Розмови про нову масштабну рольовій грі Bethesda почалися ще в 2016 році, коли Zenimax Media подали заявку на реєстрацію торгової марки Starfield. По численним чуткам гра повинна повторювати концепцію серії TES і Fallout. Тобто запропонує величезний відкритий світ і систему прокачування, але з невеликими відмінностями – замість середньовічних землею Тамріеля і постапокаліптичних пусток дія гри розгорнеться в космосі.

Сама історія з заявою Pottersona почалася на одній з гілок форуму, де відбувалися чергові спекуляції на тему Starfield і що з себе буде представляти гра. Один з користувачів припустив, що це буде просто чергова мобільна гра по типу Fallout Shelter, на що Potterson відповів, що це зовсім не так, варто просто дочекатися виставки E3, щоб всі сумніви розвіялися.

А поки ми всі чекаємо виходу нової масштабної гри Betesda, радимо звернути увагу на – потенційно кращого ігри 2018 року.

Джерело: http://megafaza.com.ua/