Завантажити assistant pro for android (повна версія) на андроїд

14

assistant pro for android – дуже популярне, маленьке системне додаток, яке містить в собі величезний функціонал, що допомагає тримати ваш пристрій в актуальному стані, підвищуючи його продуктивність, прискорюючи роботу і при цьому економити заряд акумулятора. Всього тут зібрано вісімнадцять універсальних інструментів з різними варіантами роботи.

Моніторинг системи допоможе дізнатися в реальному часі корисну інформацію про стан процесора, відеочіпа, оперативної пам’яті. Спеціальний менеджер покаже всі запущені процеси на андроїд пристрої і їх споживання пам’яті, занадто ненажерливі можна відразу ж закрити підвищивши продуктивність. Файловий і менеджер автозапуску дозволять всіляко працювати з встановленими додатками.

Очищувач системи android, внутрішньої пам’яті телефону або планшета стати в нагоді щоб видалити тимчасові і файли кеша, журнали, порожні папки, історії переглядів та інше. Моніторинг батареї покаже що найбільше її розряджає, вимкніть ті процеси, тим самим продовживши життя її роботи. Всілякі віджети, app 2 sd, пакетна установка і видалення, управління звуком і багато іншого.