Робін вільямс хотів зіграти люпина в “гаррі поттері”

29

Щоб відсвяткувати майбутню 20-ту річницю початку франшизи про гаррі поттера,” гаррі поттер і філософський камінь ” кріс коламбус нещодавно зустрівся з total films, щоб поговорити про безліч закулісної інформації про фільм. Одна з таких соковитих інформацій обертається навколо легендарного коміка робіна вільямса, який бажає зіграти роль у франшизі.

За словами коламбуса, вільямс мріяв зіграти ремуса люпина. Той, хто бачив франшизу, знає, наскільки важливим є цей персонаж для гаррі поттера, служачи складним наставником і другом головного героя чарівника.

Незважаючи на те, як сильно робін вільямс хотів зіграти цю роль, девід тьюліс отримав роль замість нього. На жаль, чутки про те, що американським акторам не дозволили взяти участь у франшизі, були підтверджені колумбом. 1>«>” у мене була розмова з робіном вільямсом, який хотів зіграти люпина», – пояснює режисер. “мені було дуже важко сказати:” це все британці. Я нічого не можу зробити”»

Хоча автентичність акцентів, безумовно, була чимось, що фанати могли оцінити в той час, шкода, що це призвело до того, що всі втратили можливість побачити, як робін вільямс грає когось на зразок люпина, грюма або навіть хагріда. Тепер все, що у нас залишилося, – це сценарій “того, що могло б бути”.