Samsung очолила рейтинг кращих роботодавців світу за версією forbes. У десятку потрапили apple, huawei і багато інших it-компанії

27

Журнал forbes нещодавно опублікував рейтинг кращих роботодавців світу в 2021 році. Список очолила південнокорейська компанія samsung, а першу десятку в основному заповнили технологічні компанії. Рейтинг заснований на опитуванні, проведеному серед приблизно 150 тисяч співробітників з 58 країн світу.

Huawei

Незважаючи на труднощі, викликані як американськими санкціями, так і пандемією коронавірусу, huawei змогла пробитися в десятку лідерів і зайняти восьме місце. Компанія постійно наймає нових співробітників, особливо технічних фахівців, щоб йти в ногу з розвитком технологічної індустрії. Huawei інвестує значні кошти в дослідження і розробки. У 2020 році компанія інвестувала в цей напрямок діяльності $21,8 що становить 15,9% від її загальної виручки.

Рейтинг, очікувано, очолили провідні світові техногіганти. Слідом за samsung йдуть ibm і microsoft, які розташувалися на другому і третьому місцях відповідно. П’ятірку лідерів замикає apple. Десятою стала німецька bmw group. У десятку лідерів також увійшли такі компанії, як amazon, alphabet, dell і adobe, які розташувалися на четвертому, шостому, сьомому і дев’ятому місцях відповідно.