Mmo у відкритому світі the day before вийде в червні 2022 року на pc, пізніше — на ps5 і xbox series

31

Сьогодні видавництво mytona і розробники зі студії fntasticобъявили дату виходу mmo у відкритому світі the day before наперсональних комп’ютерах, а також анонсували реліз гри наконсолях ps5 і xbox series. The day before-це незвичайна mmo ввідкритому світі. Дія гри розгортається в охопленій пандемією, затопленої кровожерливими зараженими і вижили, готовими вбивати один одного заради їжі, зброї і автомобілів. Ігрокіпросіпаются в світі, який зовсім не пам’ятають. Після чого імпредстоіт відправитися на пошуки відповідей і ресурсів для виживання.на pc гра вийде 22 червня 2022 року. Дата виходу консольних версійбуде озвучена пізніше. Швидше за все,вона трапиться також в 2022 році, але вже після прем’єри гри на pc.

Особливості гри the day before:

  • виживайте за всяку ціну! дослідіть занедбані торгові центри, хмарочоси і житлові будинки впоисках ресурсів.
  • проникайте туди, куди ніхто не наважувався увійти! вбивайте заражених та інших гравців з реалістичної зброї, ставлегендою нового світу.
  • відкрийте для себе заново світ після жахливішоїпандемії! відправляйтеся в подорож на приголомшливо деталізованих автомобілях.
  • знайдіть колонію вижили! візьміть участь у відновленні суспільства. У колонії вижили висможете продавати здобич і безпечно спілкуватися з іншими людьми.