Нові фішки airpods для контролю за здоров’ям

45

Думаю, що всім зрозуміло: головним гаджетом для здоров’я в екосистемі apple є годинник apple watch. Відповідних функцій тут просто неміряно: контроль пульсу, екг, оксиметрія, підрахунок рухової активності і багато іншого. Зовсім недавно до руху підключилися і airpods pro, які можна використовувати в якості слухового апарату. Тепер в купертіно зібралися взятися за це серйозніше. Так, в новій лінійці навушників можуть з’явитися функції контролю постави і вимірювання температури тіла.

У airpods pro з’являться нові фішки для контролю за здоров’ям.

Купертіновци з неясної причини не дуже-то люблять оновлювати свої аксесуари і зараз завжди роблять основний упор на айфони, айпади і маки, в той час, як apple watch і airpods отримують мінімальні апдейти. Щороку з’являється велика кількість чуток на тему нових датчиків в годиннику, супер крутих навушників 3-го покоління, однак по факту, все не так райдужно.

Якщо покладатися на патенти, нові фішки здоров’я були заплановані ще в 2014 році. Помістивши airpods у вухо або поруч з ним, вбудований датчик активності повинен був збирати звіт про температуру тіла, потовиділення і частоту серцевих скорочень. Всього цього світ не побачив, зате в тому ж році з’явилися apple watch з деякими подібними функціями.

Першою технологією впровадженої в airpods стала можливість перетворення їх в слуховий апарат. Вона з’явилася ще в ios 12 і з кожним роком все набирає обертів. Кажуть, що apple навіть планує створити професійний слуховий апарат на базі навушників.

Як перетворити airpods в слуховий апарат

Функція слухового апарату в airpods доступна вже зараз.

На даний момент фіча називається live-прослуховування і реалізована через передачу звуку, одержуваного мікрофоном iphone, на airpods. І хоч орієнтована вона більшою мірою на людей з порушеннями слуху, в побуті їй теж можна знайти застосування.

Можна залишити дитину і покласти поруч з ним телефон, а самому піти займатися своїми справами. Як тільки чадо прокинеться, ви відразу ж почуєте. Плюс, бувають ситуації, коли необхідно розмовляти пошепки, і навушники можуть допомогти спокійно вести діалог.

Щоб включити функцію live-прослуховування вам необхідно:

  • перейдіть в меню налаштування, потім пункт управління.
  • прокрутіть вниз і натисніть на кнопку плюс напроти пункту слух
  • вийдіть назад в налаштування, щоб зберегти зміни.
  • тепер підключіть до iphone або ipad свої airpods, після чого перейдіть в “пункт управління”, зробивши свайп вниз від правої верхньої частини екрану, і натисніть на піктограму вуха.
  • натисніть “live-прослуховування”.
  • далі помістіть пристрій перед співрозмовником, якого хочете почути.
  • відрегулюйте рівень гучності на своєму пристрої, якщо ви чуєте звук недостатньо добре.

Рівень звуку в навушниках відображається в реальному часі при прослуховуванні контенту. Крім того, ви можете швидко отримати доступ до докладної інформації про гучність звуку в децибелах.

Налаштувати airpods в якості слухового апарату простіше простого.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу apple, якої немає на нашому сайті.

Нові датчики в airpods

Думаю, що кожен з вас знає, як apple любить поділ праці своїх гаджетів. Особливо добре це видно на прикладі mac і ipad, які, на думку багатьох, перетинатися ніколи не будуть. Неважливо, буде стояти m1 на планшеті або m1x, macos все одно там не з’явиться. Навіть не чекайте.

Ваш покірний слуга на тренуванні завжди користується airpods.

Таким чином, якщо впровадити контроль частоти серцевих скорочень в навушники, інтерес до годинника нехай і не пропаде, але зменшиться точно. Особливо це актуально, звичайно, для фітнесу. В навушниках бігає більшість. І також багато міряють пульс тільки під час тренування. У підсумку виходить, що apple watch для спортсменів стануть марною брязкальцем. А ось щодо контролю постави — цілком можливо.

Зрозуміло, що airpods — більше, ніж просто гарнітура для прийняття дзвінків і прослуховування музики. Упевнений: надалі гаджет отримає ще більшу інтеграцію в екосистему і додаток здоров’я, зокрема. Але з apple watch перетинатися не буде ніколи.

Майже перед самим виходом годин сьомої серії, автор appleinsider.ru іван кузнєцов вже говорив, що в розумних годинниках від apple в майбутньому повинні завезти датчик температури і глюкометр. Думаю, що можливість була вже зараз. Але важливо усвідомлювати, що бездумне впровадження тієї чи іншої функції не шлях apple. Їм важливо продумати кожен окремий механізм всередині своєї екосистеми.

Відомий аналітик мінг-чі куо попереджає, що apple скоро зіткнеться з конкуренцією в цій галузі. Відомі корпорпорації на кшталт amazon і google розуміють успіх airpods, і вже щосили співпрацюють з постачальниками goertek і unitech, щоб дати серйозну відсіч купертиновцам.

Кращий аналог airpods

Навушники від сторонніх брендів нехай і копіюють airpods в дизайні, але по функціональності давно попереду.

Важливо розуміти, що навіть якщо в airpods з’являться нові фішки контролю постави і температури тіла , першими бути не вийде. Раніше китайська компанія amazfit вже показувала, як повинні виглядати навушники здорової людини.

powerbuds pro наділені внутрішньоканальним датчиком з функціями контролю пульсу під час тренування, який здатний попереджати спортсмена про підвищення чсс. Також з його допомогою гарнітура зможе самостійно запускати початок бігових вправ, підрахунок часу, швидкості, відстані, спалених калорій та інших параметрів. Крім іншого, за допомогою акселерометра годинник amazfit зможуть контролювати вашу поставу.

Нашому телеграм-чаті, буде цікаво прочитати.