Автори dragon nest випустять кривавий екшен в стилі dark souls

27

Лицарі в чорних обладунках проти драконів. Проти драконів в чорних лицарських обладунках.

Сфера відеоігор все розширюється і насичується інвестиціями. Видатні розробники і управлінці йдуть з великих компаній, засновуючи власні студії і конкуруючи за гроші сервісів і платформ.

Східні розробники не виняток. Від команди популярної і відомоїdragon nest відколовся загін талантів, вибравши автономне існування у вигляді студії hound 13 за рахунок вливань від garena. Зараз в розробці два проекти: project d і project м. Про перший подробиць немає, зате є трохи інформації про другий.

project м – найжорстокіший рольовий екшен в популярному серед азіатських розробників псевдосредневековом стилі, подарованому світу японськими художниками. Студія hound 13 зосередилася не тільки на багатій візуальної складової, але також на загальному враженні від геймплея.

Гравців чекає похмурий фентезійний світ з лицарями, чудовиськами і всіма іншими необхідними атрибутами, включаючи нещадні сутички з використанням холодної зброї. Смаку додасть реалістична система пошкоджень: гострі леза перерубують тулуба, кінцівки і шиї, кров зрошує землю і холодну сталь обладунків.