Топ 10 кращих босів в серії God of War

550

Незабаром відбудеться офіційний вихід God of War, а і називають нову частину Бога Війни однією з кращих ігор останніх років. І в цьому немає нічого дивного, серія God of War і раніше отримувала найвищі оцінки, а все завдяки приголомшливою графіки, цікавого геймплею і, зрозуміло, вражаючим битв з босами. Сцени бос-файтов можна навіть крутити в кінотеатрах, епічністю вони вражають не менше, ніж будь-новий фільм Marvel.

Так, ми згодні, це серйозна заява. Тому зібрали для вас добірку кращих босів в серії God of War, щоб гравці незнайомі з франшизою змогли самі переконатися, наскільки кровожерливо і ефектно Кратос розправляється зі своїми супротивниками.

Кракен (God of War 2)

Міфічна істота кракен відомо навіть тим гравцям, які про грецькі міфи жодного разу в житті не чули. Морське чудовисько, а за сумісництвом просто величезний кальмар зустрічається у безлічі фільмів та ігор, у тому числі і в другій частині Бога Війни.

Битва з ним примітна не тільки ефектним добиванням, коли Кратос пригвождает голову чудовиська з допомогою масивного моста, але і необхідністю трохи подумати, щоб здолати небезпечного супротивника.

Геракл (God of War 3)

Наступним в нашому топі босів ми розмістили Геракла. У грецькій міфології це цілком позитивний персонаж, який здійснив 12 найскладніших подвигів, після чого його зарахували до пантеону грецьких богів. У грі God of War ми бачимо вже іншого Геракла, у нього замість прагнення до добродіяння залишилася тільки заздрість до Кратосу, якого він називає «улюбленцем Зевса».

Геракл не вражає розмірами відносно інших знакових босів серії, але бій з ним змусити попотіти. У будь-якому випадку, навіть Гераклові не встояти проти лютості Кратоса, який розтрощить об підлогу голову напівбога його ж власною зброєю.

Гідра (God of War)

Гідра – це ще одне відоме морське чудовисько, яке, до речі, за давньогрецьким міфам знищив Геракл. У грі трохи інший сценарій і битиметься з гігантським змієм доведеться Кратосу і при цьому у Гідри всього лише 3 голови, замість звичних семи або дев’яти. Знаєте, ми дуже навіть за такий розклад, адже чудовисько з’являється на самому початку гри і при погляді на гігантського змія в голові тільки одна думка: «як тебе, чорт забирай, вбити».

А щоб убити Гідру потрібно спочатку битися з меншими головами, придавити їх китобійним гарпуном і, піднявшись на щоглу корабля, битися з найбільшою головою міфічної істоти.

Колос Родоський (God of War 2)

Колос Родоський мав висоту більше 200 фунтів і став головним надбанням Стародавньої Греції. Сьогодні неможливо знайти навіть уламки великої статуї, зате в грі God of War 2 можна не тільки побачити головну пам’ятка античної Греції, але навіть і битися з нею.

Битва з Колосом в першу чергу вражає любов’ю до гігантоманії розробників слешера. Здається, що Колос в грі навіть більше свого реального прототипу і битва нагадує грецьку версію байки Крилова «Слон і моська».

Алекто (God of War Ascension)

Алекто у давньогрецькій міфології носить незавидний титул богині помсти і карає людей, які завинили перед богами. Алекто за вказівкою Ареса мучила Кратоса баченнями, де він знову і знову вбиває свою дружину і дочку. Спартанець готовий винести будь-які фізичні тортури, але подібні ведення – це вже занадто, тому він задався метою вбити богиню помсти.

Під час битви з королевою Фурій Алекто показує своє справжнє обличчя і з досить миловидної жінки перетворюється на гігантське морське чудовисько. Так, подібне ми вже бачили у другій частині, але в цей раз рівень епіка значно зріс.

Посейдон (God of War 3)

Один з верховних догів грецького пантеону Посейдон славився навіть у античних греків жорстокістю, люттю і незламною силою. Всесвітні потопи, грозові бурі з-за одного чиха – це все витівки Посейдона і тому було особливо несподівано його зустріти вже в самому початку третьої частини.

Битва відбувається в два етапи – спочатку ми боремося з вірним мустангом Посейдона: гібридом коні і краба, а потім з аватаром самого бога. Епічність, масштаб і найголовніше – жорстоке добивання Посейдона з выкалыванием очей, все в кращих традиціях серії.

Арес (God of War)

Арес – головний антагоніст першої частини і одночасно причина безумства Кратоса. Бог війни відправив Кратоса на завдання і трохи схитрив, змусив вбити спартанця всю свою сім’ю. Звичайно, такий фінт Кратосу не сподобався, що і стало однією з головних причин вбити чинного бога війни.

Головна особливість битви з Аресом – це використання скриньки Пандори, яке наділило Кратоса божественною силою. Арес при битві ще раз спробує зламати спартанця флешбеками про сім’ю, але все марно. Кратоса нічого не зупинить.

Аїд (God of War 3)

Аїд був володарем царства мертвих, і разом з Зевсом і Посейдоном був на самій верхівці тривалої ієрархії божеств у грецькій міфології. Загалом-то, не дивно, що такий негативний персонаж, як Аїд, стане ще однією метою Кратоса.

Чим найбільше запам’ятовується бій, так це декораціями Підземного Царства і нальотом страхітливого божевілля. Під час битви з Аїдом Кратосу доведеться відрізати шматки м’яса з тіла бога, які потім оживають і в поспішності тікають від спартанця.

Зевс (God of War 3)

Верховний бог відає усім світом, повелитель грому і блискавки – у Зевса безліч імен. Будучи батьком Кратоса він намагався втихомирити його лють, змусити служити богам і в кінці навіть убив. Як бачимо, цього виявилося недостатньо, щоб здолати спартанця.

Зевс не вражає масштабами, але битва з головним босом трилогії запам’ятовується незвичайної перспективою камери. У першому етапі битви ми намагаємося здолати Кратоса коли камера знаходиться збоку, як Mortal Combat, а остання частина битви походить від першої особи.

Кронос (God of War 3)

Титан Кронос був одним з наймогутніших персонажів грецької міфології. Античні греки настільки поважають Кроноса, що навіть називає період його правління на планеті золотим століттям. У грі ми теж зустрічаємо Кроноса, але від його колишньої величі залишилася тільки тінь. Він був відправлений у Тартар і за дорученням Зевса повинен був знищити Кратоса.

Саме в цьому Бос-файті Santa Monica Студій досягла свого піку в прагненні до масштабності. Кронос в десять разів більше Колоса Родоського, а саме бій схоже на жорстоку і спрощену версію Shadow of the Colossus. Ми піднімаємося на велетенського титану, щоб потім розпороти їй черево і встромити в голову гострий кристал.

Ось ми і закінчили наш топ кращих босів в серії God of War. Але варто зауважити, що епічні битви – це тільки один з наріжних каменів, що забезпечив популярність серії. Тому ні в якому разі не пропускайте перезапуск God of War, реліз якого очікується 20 квітня.

А для тих геймерів, у яких немає можливості пограти в новий хіт Sony, пропонуємо ознайомитися з .

Завантажити безкоштовно God of War

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/