Mobile suit gundam battle operation code fairy-це однокористувацька сюжетна гра для ps5 і ps4

25

Сьогодні bandai namco повністю розкрила анонсовану раніше гру mobile suit gundam battle operation code fairy.

Незважаючи на назву, яка пов’язує її з багатокористувацькою грою mobile suit gundam battle operation і її продовженням, це буде однокористувацька епізодична сюжетна гра для ps5 і ps4.

Буде три томи. Перший вийде 5 листопада, другий 19 листопада і третій 3 грудня.

Ви можете придбати їх окремо або в комплекті зі стандартним виданням або розширеним виданням, яке також дає одноденний ранній доступ до кожного епізоду.

Якщо вас цікавить зв’язок з активною в даний час mobile suit gundam battle operation 2, ігрова механіка переведена в цю нову однопользовательскую гру, і, купивши її, ви також можете розблокувати мобільні костюми і бонуси для онлайн-гри.

Історія фокусується на» галасливій феї«, секретному підрозділі, що бореться в північній америці під час класичної часової шкали»однорічної війни”.

Якщо ви хочете побачити більше про mobile suit gundam battle operation code fairy, ви можете подивитися анонсуючий трейлер, перші знімки екрану, ключові зображення і офіційний опис нижче.

mobile suit gundam battle operation code fairy розповідає історію “галасливої феї” – секретного підрозділу, очолюваного альмою і знаходиться під прямим контролем кісілії з князівства зіон. Під час» однорічної війни ” підрозділ щосили намагається прорватися через континент північної америки. Гра являє собою першокласний екшен mobile suit gundam battle operation 2, одночасно надаючи глибоку і велику побічну історію як для фанатів, так і для новачків. Досліджуйте світ code fairy, в якому непорушні узи утворюються посеред жорстокості війни.