Релізний трейлер і запис ігрового процесу рольової гри dungeon encounters

30

У зв’язку з виходом рольової гри про дослідження підземель dungeonencounters на playstation 4, nintendo switch і pc (steam) видавець enix і студія cattle call опублікували релізний трейлер.також на різних каналах були опубліковані відео, що демонструють ігровий процес.

Dungeon encounters — унікальна рольова гра, в якій вампредстоіт досліджувати глибини потойбічного лабіринту. Плануйте свої дії, долайте перешкоди, розгадуйте загадки іпобеждайте монстрів. Знайдіть власну стратегію виживання!

На околиці тихого містечка раптово з’явився потойбічний лабіринт.грамотно застосовуйте свої здібності, щоб складати карту егоглубін, долати перешкоди і перемагати ворогів в захоплюючих битвах!

Dungeon encounters-це стратегічна рольова гра в підземеллях, в створенні якої взяли участь деякі з ключовихрозробників легендарної серії final fantasy. Її простий і удобнийінтерфейс дає вам повну свободу в управлінні загоном шукачів пригод, які шукають шлях до останнього ярусу.

Під час цієї подорожі ви будете знаходити рідкісні імогутні артефакти, зустрічати заблукалих подорожніх,здатних стати вашими союзниками, і битися з грознимичудовищами.

Чи зумієте ви подолати всі випробування і розкрити таємниці землі?

  • події. У місцях з білими цифрами ви можете получітьпредмети, освоїти і змінити здібності, відновити здоровьеотряда, а також знайти секретних торговців та інші пріятниесюрпризи. Місця битв, відмічені чорними цифрами, зазвичай невидні на карті. Однак їх можна виявити за допомогою особливої функції, яка дозволить вам вибирати, де і коли вступати в шлюб. Раніше відвідані вами місця заносяться в журнал подій, за допомогою якого ви можете готуватися до майбутнього, вивчаяпрошле.
  • битви. Випробовуйте свої стратегії в захоплюючих битвах на основі системи активного часу atb, відомої за серииfinal fantasy. За задумом іто хіроюкі, який створив atb, всі битвиігри проводяться в реальному часі на основі поліпшеної ідороботанной версії цієї класичної системи.
  • карта. На початку гри карта являє собою суцільну білу пляму. Досліджуючи її і відкриваючи всі клітини кожного ярусу, збудете отримувати окуляри здібностей. Долайте перешкоди, шукайте секретні проходи і обходьте пастки, щоб скласти повну картупідземелья!