Windows 10 блокує сторонні браузери

416

Компанія Microsoft випустила чергове оновлення сімейного фільтра, яке заблокувало браузери конкурентів. Під заборону потрапили Google Chrome і Mozilla Firefox. З чим це пов’язано, і що буде далі, дізнайтеся з продовження новини.

Новий Family Safety Filter “не допускає до роботи” сторонні браузери, які не мають сімейного фільтра. Самі розробники запевняють, що це зроблено виключно для захисту дітей від неприпустимого вмісту. Але більшість експертів упевнені, що цей крок спрямований на популяризацію свого браузера Edge і повну блокування програмних продуктів конкурентів.

Ось як коментують ситуацію в Microsoft:

“Найпопулярніші на сьогоднішній день браузери не оснащені системою фільтрації. А це загрожує дітям. Тому, ми будемо блокувати такий софт на пристроях з встановленою Windows 10″.

Вже неодноразово користувачі зверталися зі скаргами до служби підтримки Microsoft. При активації сімейного фільтра, закривався доступ до Хрому. І навіть спроби додати сторінку пошуковика Гугл в довірену зону ні до чого не приводили.

Якщо раніше фільтрацію можна було відключити, то тепер вона працює в автоматичному режимі. Якщо так піде і далі, то люди зможуть користуватися тільки браузерами Internet Explorer або Edge.

Немає сумнівів, що істинне призначення таких дій спрямована виключно на усунення з конкурентами. А турбота про дітей – це другорядне!