Xiaoxin pad pro. Планшет на базі процесора qualcomm snapdragon 870 оснащений 12.6-дюймовим екраном готується до випуску

30

Стаття від 22.09.2021: компанія lenovo готується поповнити асортимент випускаються нею планшетів черговою новинкою, яка поповнить лінійку пристроїв xiaoxin pad pro зразка нинішнього, 2021 року.

Про це нас сповіщає опублікований в мережі рекламний тизер новинки, згідно з яким нам готують пристрій, оснащений дисплеєм з розміром 12.6 дюймів по діагоналі. Ми також можемо розраховувати на підтримку фірмового, чутливого до сили натискання на екран стилуса, а також оболонку android від lenovo zui 13.

На жаль, це все офіційні відомості про майбутнє xiaoxin pad pro, які виробник оголосив на поточний момент, але якщо вірити чуткам, технічні характеристики планшета будуть включати в себе процесор qualcomm snapdragon 870, дисплей з частотою оновлення 120 гц, подвійну (13 мп + 5 мп) основну камеру, 8-мп фронтальну камеру і сканер відбитків пальців вбудований в кнопку включення.

Ємність акумулятора планшета складе 10200 маг. Новинка буде підтримувати режим швидкої зарядки потужністю до 45 вт, але в комплекті з планшетом буде йти 30-ватний зарядний пристрій.

Дата дебюту 12.6-дюймової моделі xiaoxin pad pro компанія виробник також не повідомила.

Джерело

додано 30.09.2021:

Компанія lenovo опублікувала офіційний тизер новинки на своїй сторінці в китайській соціальній мережі weibo. Це дало нам можливість познайомитися з дизайном xiaoxin pad pro,

Планшет який позиціонується як конкурент ipad pro отримав металевий корпус з плоскими гранями, дисплей з вузькими рамками і основну камеру з двома об’єктивами.

Джерело

додано 30.09.2021:

Компанія lenovo, нарешті, оголосила, що її новий планшет флагманського рівня xiaoxin pad pro буде офіційно представлений в китаї 2 листопада.

схожі матеріали: