Якими будуть apple watch 8. Спойлер: набагато цікавіше, ніж раніше

24

Перші apple watch series 7, нарешті, доставлені покупцям. Розповідати вам, чого ви чекали від apple watch series 7, я не буду. У тому, що вийшло, є корисні нововведення (швидка зарядка, наприклад), але правильніше було б назвати цей годинник apple watch series 6s або 6+. Мені вони подобаються. А apple watch series 7 з чуток, виходить, були чиєюсь фантазією? ні, дещо з” обіцяного ” в apple watch series 7 підтвердилося. У apple і справді були (і є) плани перетворити apple watch в”клініку на зап’ясті”. Це не фантазія. Apple watch навчаться контролювати десятки параметрів людського організму-в 2022 або в 2023 році. Підтверджуються, хоч і не настільки переконливо, і деякі інші зміни які були обіцяні в apple watch series 7 з чуток.

Apple watch series 8 можуть отримати ще більшу версію

Apple watch популярні, улюблені і користуються попитом. Незважаючи на те що вони, м’яко кажучи, не ідеальні. Заряду їх акумулятора вистачає на один день. Це абсолютно неприйнятно, в apple знають, що користувачі цим незадоволені. Це реальна проблема, на відміну від масового божевілля на якомусь “новому дизайні”. Плоскі грані, як у ipad pro або у iphone 12 або iphone 13-може бути це дійсно здорово, але це не саме першорядне зміна. Справжні apple watch series 7 багатьох розчарували.

У росії почалися продажі apple watch series 7. Що потрібно знати перед покупкою

Вони не стали подією в історії apple watch. Джерело, яке стверджує, що він працює в apple і на власні очі бачив прототипи apple watch series 7 з чуток, все пояснив. В apple одночасно працюють над декількома поколіннями пристроїв. Годинник з чуток це перспективний проект. У 2021 році вони не були готові до виходу. Більш того, їх вихід цього року навіть не планували. Прототипи годин перспективної могли побачити багато – але не настільки багато щоб не обчислити базіка.

Нові епл вотч

Про перспективну модель apple watch відомо небагато. Вона розробляється, причому-не перший рік. В apple завжди працюють над перспективними моделями всіх успішних пристроїв. Повний список нововведень які планують в перспективній моделі apple watch невідомий. Відомо тільки про два пункти цього списку. Одне з нововведень (це не функція, це ціла “клініка на зап’ясті”, з масою функцій, в тому числі унікальних) офіційно підтверджено. Природно, не apple. Головою компанії rockley photonics, що розробляє цей діагностичний чіп. Apple-основний, але не єдиний, клієнт rockley photonics. Діагностичний чіп занадто амбітний і незвичайний, він в даний час перевіряється державними органами медичного контролю ряду країн.

Нові apple watch 7 стали більше, ніж 6-а модель. А 8-я обіцяє бути ще більше

Перевірка триватиме, в кращому випадку, до літа 2022 року. Прототипи з цим чіпом випробовуються і в apple. Хтось носить годинник, що вимірюють температуру тіла, артеріальний тиск, рівень цукру або алкоголю в крові. Тестує програмне забезпечення від rockley photonics, програмне забезпечення apple взаємодіє з ним, і сам цей чіп. Цей комплекс був би “бомбою” – але його сертифікація цілком може затриматися. Друге “нововведення” – теж комплекс. Не такий амбітний, але його важливість неможливо переоцінити. Від розробників вимагають збільшити час автономної роботи акумулятора apple watch. Потрібно збільшити його фізичний обсяг і, відповідно, ємність. Крім того, знизити енергоспоживання електроніки годин. На інших, більших, пристроях такі завдання вже були успішно вирішені. Наприклад, при розробці iphone 13. Електроніку apple watch розмістять більш компактно. Використовують для цього багаторівневий монтаж, компоненти менших розмірів. Можливо, доведеться змінити форму корпусу.

Плоскі грані? крім двох енергоефективних ядер з apple a15 (швидше за все, в наступних apple watch в ролі процесора будуть вони), в чіпі з’явиться нейронний процесор. Не такий потужний як в a15, оптимізований для управління витратою енергії “по-розумному”. Якщо заряду акумулятора apple watch буде вистачати на два-три дні, це теж стане “бомбою”. Напевно готують і щось інше. Днями в твіттері з’явився ще один слух: у apple watch series 8 буде не два розміри, а три. Більше ні про що в цьому слуху не повідомлялося. Якими будуть ці три розміри? чи будуть серед них розміри в 41 мм і в 45 мм? чи з’являться годинник меншого розміру (в 38 або 39 мм) або навпаки, третій розмір буде призначений “для великих людей з великими руками”? обговорювати це не хочеться, недостатньо інформації.

Коли вийдуть нові apple watch

Кажуть, що apple планувала apple watch 7 не такими, якими вони вийшли в результаті

Наступну модель apple watch, якщо не трапиться якихось обставин ще більш непереборної сили, представлять у вересні 2022 року. Швидше за все, 13 вересня, в один день з новим поколінням iphone і новим мобільним чіпом. Називатися нова модель годинника буде apple watch series 8, її операційна система буде watchos 9. Але чи будуть apple watch series 8 перспективною моделлю про яку ми тільки що говорили, або черговою моделлю без радикальних змін?

Які apple watch вибрати в 2021 році

Про це не знають навіть в apple. Але навіть у разі якщо apple watch series 8 будуть найрадикальнішим оновленням apple watch за всю їх історію, про те які нові функції і технології будуть в них реалізовані не знає ніхто. Я думаю що заходи щодо збільшення часу автономної роботи apple watch пріоритетна мета розробників. А ось діагностичний чіп – під питанням.