Dxomark: фронтальна камера iphone 13 pro виявилася гірше, ніж у старого huawei nova 6 5g

26

Компанія dxomark, відома своїми рейтингами камер, дисплеїв і динаміком смартфонів, вже оцінювала основну камеру iphone 13 pro. Тепер же фахівці дісталися і до тестування фронтального модуля новинки. Як з’ясувалося, селфі-камера флагмана apple поступається цілому ряду android-пристроїв, через що iphone 13 pro удостоївся лише десятого місця в рейтингу.

Gizchina.com

Iphone 13 pro отримав 99 балів за якість і можливості фронтальної камери. Це на 7 балів менше, ніж у huawei p50 pro, який очолює рейтинг. Експерти відзначають, що селфі-модуль iphone 13 pro дуже схожий на той, яким оснащувалися iphone 12 pro. Тим не менш, новинка робить більш якісні фото завдяки більш точної експозиції, більшій глибині різкості і хорошою деталізації на світлих ділянках при зйомці в приміщенні.

Gizchina.com

Iphone 13 pro і 13 pro max є одними з кращих пристроїв за якістю зйомки відео на фронтальну камеру. Зняті на фронтальну камеру цих смартфонів ролики можуть похвалитися широким динамічним діапазоном, точною експозицією і нейтральним балансом білого, що забезпечує природні і приємні відтінки шкіри в кадрі.

Gizchina.com

Iphone 13 pro отримав 102 бали за зйомку фото на фронтальну камеру, перевершивши попередника лише на один бал. Що стосується зйомки відео, iphone 13 pro набрав 95 балів проти 93 у iphone 12 pro. Проте, iphone 13 pro за якістю фронтальної камери поступається навіть деяким торішнім смартфонам, серед яких huawei mate 40 pro, huawei p40 pro, asus zenfone 7 pro, samsung galaxy note 20 і note 20 ultra, galaxy s20 ultra і навіть моделі середнього рівня huawei nova 6 5g, яка і зовсім випущена в 2019 році.

Що стосується» сухих ” характеристик фронтальної камери iphone 13 pro і pro max, пристрої обладнані 12-мп датчиком з розміром матриці 1/3, 6 дюйма. Оптика може похвалитися фокусною відстанню 23 мм і апертурою f/2,2. Камера здатна знімати hdr-відео з роздільною здатністю 4к при частоті 60 кадрів в секунду.