Огляд halo infinite на пк розкриває партнерство з amd; трасування променів буде додано в майбутньому

29

Сьогодні 343 industries поділилася оглядом halo infinite для пк, щоб докладніше розповісти про цю версію майбутньої гри. Розробники повідомили, що будуть окремі черги крос-плея для введення на основі контролера, для введення з клавіатури і миші і для змішаного введення, щоб кожен гравець міг вибирати, як грати.

Розробники також заявили, що співпрацюють з amd для оптимізації halo infinite, хоча пообіцяли, що оптимізація принесе користь і іншим користувачам. Крім того, halo infinite отримає підтримку трасування променів в якийсь момент після запуску.

halo infinite повністю підтримує технологію amd freesync premium pro. Крім забезпечення ігор без розривів і заїкань, дисплеї, сертифіковані для amd freesync premium pro, включають в себе високоточне тестування яскравості і широкої колірної гами, щоб забезпечити виняткову візуальну якість hdr в іграх. Крім того, ми використовували програмні технології amd з відкритим вихідним кодом, доступні розробникам на gpuopen, для швидкої інтеграції поліпшень продуктивності і стабільності з високим ступенем достовірності.але що найцікавіше, ми сподіваємося на тісну співпрацю з amd, щоб впровадити трасування променів в halo infinite. Трасування променів-один з наших головних пріоритетів в розробці після запуску, і ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися нею найближчим часом.

На додаток до цього amd включатиме код на 1 місяць xbox game pass для пк при покупці деяких коробкових продуктів amd radeon і amd ryzen в беруть участь роздрібних і електронних магазинах, починаючи з вівторка, 26 жовтня.