Оновлення Windows 7 до Windows 10 не варто зволікати

613

Доброго часу доби, шановні читачі. У цій статті ми докладно розповімо про те, як оновити windows 7 до windows 10 безкоштовно, витративши мінімум зусиль і часу.

«Сімка» стала однією з найуспішніших операційних систем від Microsoft. І багато хто задається питанням: «Навіщо потрібно переходити на «десятку»? У чому її переваги?».

 • Методи виправлення помилок 0×80070643 в Windows 10
 • Установка і видалення стандартного додатка Skype для Windows 10
 • Як у Windows 10 подивитися пароль Wi Fi
 • Як прибрати пароль при виході зі сплячого режиму в Windows 10
 • Прибираємо напис «Тестовий режим Windows 10»

Крім привабливого зовнішнього вигляду, меню в стилі Metro, і інших візуальних «рюшек», ядро нової ОС володіє підвищеною захищеністю від зовнішніх атак. Windows підтримує 10 екрани з сенсорним введенням, які в недалекому майбутньому замінять звичайні монітори.

Якщо є щасливим володарем сьомої версії, то вже стикалися з пропозицією Microsoft про оновлення. Воно нагадувало про себе з допомогою маленького настирливого значка на панелі сповіщень, який практично неможливо було видалити. Подібні пропозиції з’являлися навіть на пиратках, які були вміло зламані активаторами.

Ще в липні 2015 року стартувала «роздача слонів», коли всі охочі (після оформлення попередньої заявки) отримали можливість скачати нову версію ОС.
Якщо у Вас немає значка, то, ймовірно, Ви використовуєте неліцензійну версію «сімки». Або ж стався збій, який легко усувається. Достатньо перейти на офіційний сайт Microsoft, в розділі «Завантаження» завантажити веб-інсталятор Windows 10. Безкоштовно можна буде оновитися лише до кінця липня 2016 року, не втрачаємо момент.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як оновити windows 7 до windows 10 безкоштовно
 • Запис образу на флешку / диск
 • Процес оновлення
 • Перерозподіл місця на дисках
 • Фінішна пряма

Як оновити windows 7 до windows 10 безкоштовно

Після запуску установки (через файл-інсталятор або update), буде проведена перевірка системи на сумісність. Це займе близько 5 хвилин.

Далі Вам слід вибрати один з варіантів:

 • Оновлення із збереженням програм і файлів.
 • Чиста установка (всі дані будуть видалені).
 • Оновлення Windows 7 до Windows 10 не варто зволікати

  У першому випадку, всі Ваші дані і навіть робочий софт, ігри – «залишаться живі» по закінченню процесу. Попередня версія операційної системи залишиться в папці Windows.old, і зможе бути використана для відкоту (якщо десятка з якихось причин Вам не сподобається, або виникнуть інші проблеми).

  Запис образу на флешку / диск

  Якщо бажаєте зробити установку на іншому комп’ютері, або просто створити завантажувальний носій на майбутнє, то Вам буде надана така можливість на одному з етапів оновлення. Вам знадобиться два чистих DVD диска або USB накопичувач об’ємом не менше 8 Гб.

  Оновлення Windows 7 до Windows 10 не варто зволікати

  Процес оновлення

  Коли інсталятор скачає з мережі всі необхідні файли через інтернет (цей процес може зайняти кілька годин, в залежності від завантаженості сервера), розпочнеться інсталяція.

  ПК буде перезавантажений і при наступному запуску побачите вікно фіолетового кольору з кнопкою «Встановити». Варто її натискати? Однозначно! ))) А для тих хто ще не знає, то інформація про те як оновитися до windows 10 після 29 липня безкоштовно.

  Після вибору мови і формату грошових одиниць в наступному вікні, перед Вами з’явиться поле введення, яке попросить ввести ключ активації. Якщо Ваша попередня версія ОС ліцензійна, то можна сміливо Пропустити цей крок. В іншому випадку, Вам потрібно придбати ключ або відкласти це рішення на потім. Windows 10 пропрацює деякий час і без активації, але недовго. Постійні нагадування, відключення деяких можливостей і повне блокування – ось, що чекає Вас через 30 днів «халявного» користування.

  Ознайомившись з ліцензійною угодою і погодившись з його умовами (читайте уважно, там є багато «підводних каменів»))), офіційний інсталятор знову запитає Вас:

  Оновлення Windows 7 до Windows 10 не варто зволікати

  У наступному вікні інсталятора просить зробити вибір відповідного розділу, який буде попередньо відформатований. Будьте уважні, щоб випадково не стерти інфу, за втрату якої можна отримати по шапці (від начальства, дружини).

  Перерозподіл місця на дисках

  Чи можна змінити розміри розділів? Наприклад, диск має ємність 20 Гб, а Ви хотіли б 50 Гб. Це реально. Звичайно ж, додаткові гігабайти не впадуть з неба. Їх можна відняти від одного розділу і додати до іншого.

  Досить видалити ті диски, місткість яких повинна бути змінена. Увага! При цьому будуть втрачені всі дані, що зберігаються в цих розділах. Потім потрібно створити нові, вказавши бажаний розмір. Під Windows 10 ми б порадили виділити не менше 50 Гб пам’яті. Близько 20 Гб забере сама ОС, періодично будуть викачуватися і встановлюватися доповнення в центрі оновлення (які також займають місце) і користувальницькі програми (ігри). І для файлу підкачки варто виділити 5-8 Гб, щоб підвищити продуктивність системи.

  Фінішна пряма

  Натиснувши кнопку «Далі», Ви запустите процес копіювання файлів нової ОС, після якого розпочнеться оновлення налаштувань і компонентів. Цей процес займе до 30 хвилин (залежно від швидкодії ПК) і не вимагає Вашого втручання. Просто розслабтеся і дочекайтеся завершення оновлення.

  На одному з фінальних етапів Вам буде запропоновано створити обліковий запис для входу. Можна використовувати дані Microsoft (якщо є зареєстрованим користувачем).

  Оновлення Windows 7 до Windows 10 не варто зволікати

  Ось бачите, як усе просто? Але якщо після прочитання нашої інструкції ще відчуваєте страх перед Windows 10, то напишіть про це в коментарях. Гарантуємо безкоштовну підтримку!

  З повагою,
  Віктор