Стартував збір попередніх замовлень на книгу “japansoft: історія японської ігрової індустрії”

24

Видавництво «біле яблуко» повідомляє, що стартував збір замовлень на книгу «japansoft: історія японської ігрової індустрії». Книга написана спеціально для тих, хто цікавиться ігровою індустрією, вона включає масштабну коллекціюінтерв’ю з дизайнерами з таких компаній, як sega, capcom, hudsonsoft і enix. Редактором “japansoft” виступив відомий алексуилтшир, багато публікувався в журналі edge, а сьогодні работающийв компанії mojang, де займається видавництвом офіційних книг поminecraft. Ціна видання становить 1 350 рублів. Доставка по росії здійснюється поштою безкоштовно. Оформити попереднє замовлення можна на сайті видавництва.

Винахідлива і красиво оформлена історія зароджуванояпонської індустрії відеоігор, розказана очевидцями інепосередніми учасниками описуваних подій, ” japansoft: історія японської ігрової індустрії» пропонує глибокий екскурс вігри, компанії і людські емоції, які і формували абсолютно нову культуру. Складається з інтерв’ю з розробниками ігейм-дизайнерами, які працювали в таких компаніях, як sega,enix, capcom, hudson soft, nihon falcom та інших,ця книга позволяетвзглянуть по-новому і з різноманітних перспектив на багато ігор, що визначали свій час.

«japansoft: історія японської ігрової індустрії» створена на базі серії з трьох книг «the untold history of japanese game developers»журналіста джона щепаняка. У дане видання також були додані нові, взяті спеціально для цієї книги, інтерв’ю стакімі фігурами, як харумі фудзіта (bionic commando), норітакафунамідзу (1943, area 88), манамі мацумае (rockman), насір гебеллі(final fantasy) і томохіро нісікадо (space invaders).

Наш колега, журналіст семен костін з сайту dtf, вже прочитав цю книгу і поділився своєю думкою: