Актор алек болдуін випадково вбив людину на зйомках нового вестерну “раст”

27

Кінооператор галина хатчінс загинула в результаті інцеденту з використанням реквізитного пістолета на зйомках вестерну “раст ” c алеком болдуіном у головній ролі, які проходили в нью-мексико. Нещасний випадок стався сьогодні вночі.

За даними офісу шерифа округу санта-фе, з вогнепальної зброї вистрілив сам болдуін. Режисер фільму, джоел соуса , також отримав важкі поранення і був доставлений на машині швидкої допомоги в регіональний медичний центр christus st. Vincent, де йому надали невідкладну допомогу.

Смерть 42-річної хатчінс підтвердила поліція і міжнародна гільдія кінематографістів local 600 . Звинувачення акторові поки не пред’явлені.

“сьогодні ввечері ми отримали жахливу новину про те, що один з наших членів, галина хатчінс, оператор-постановник фільму “раст” в нью-мексико, померла від травм, отриманих на знімальному майданчику. На даний момент деталі незрозумілі, але ми працюємо над тим, щоб дізнатися більше [інформації] і підтримуємо повне розслідування цієї трагічної події. Це жахлива втрата, і ми сумуємо за смерть члена сім’ї нашої гільдії”.

Хатчінс закінчила американський інститут кіно в 2015 році і попрацювала над кількома короткометражними фільмами, після чого приєдналася до знімальної команди бойовика archenemy (“макс фіст”) з джо манганьєлло . У 2019 році видання american cinematographer назвало її “висхідною зіркою”.

” вона чудова, позитивна, творча людина, яка була неймовірно рада пробитися [в кіноіндустрію] і знімати фільми. Вона дійсно була на зльоті”, – повідомив майкл песса, кінематографіст і друг хатчінс.

Болдуін виступає співпродюсером “раста” і грає в ньому сумнозвісного злочинця на ім’я харланд раст. Після того, як його 13-річний онук лукас був засуджений за випадкове вбивство і засуджений до повішення, раст відправляється в канзас, щоб визволити підлітка з в’язниці. На хвіст двом втікачам сідають маршал сша вуд хелм (дженсен еклс ) і мисливець за головами фентон “проповідник” ленг ( тревіс фіммел ), від яких не так просто сховатися.

Масовому глядачеві алек болдуін повинен бути відомий за такими фільмами, як ” полювання за червоним жовтнем “, ” тінь “, ” на межі “, “відступники ” і двом останнім частинам ” місії нездійсненна “.