У мережі з’явилося зображення задньої кришки смартфона galaxy s22 ultra

33

Сьогодні інсайдер @fronttron опублікував фотографію задньої панелі galaxy s22 ultra, яка вперше була помічена на weibo. Очікується, що пристрій матиме скляну задню панель, а не металеву, показану на фотографії, однак її форма і дизайн вважаються остаточними.

На загальну думку, samsung відмовилася від великого модуля камери на користь окремих об’єктивів. Грунтуючись на попередніх чутках, смартфон galaxy s22 ultra буде оснащений основною камерою на 108 мп, надширококутним датчиком на 12 мп і двома телеоб’єктивами на 12 мп. Вважається, що останні дві камери запропонують користувачам 3-кратний і 10-кратний оптичний зум. При чому всі задні камери повинні підтримувати оптичну стабілізацію зображення (ois).

П’яте отвір в кришці може включити світлодіодний спалах і лазерний датчик автофокусування. В цілому, galaxy s22 ultra виглядає як щось середнє між поточним флагманом galaxy s21 ultra і note 20 ultra, але без виділяється модуля камер.

Очікується, що samsung представить galaxy s22 ultra на початку наступного року, можливо, в лютому 2022 року. Передбачається, що моделі серії galaxy s22 будуть працювати на чіпсеті exynos 2200 з вбудованим графічним процесором amd на архітектурі rdna 2. Крім того, буде версія з чіпсетом snapdragon 898 і графікою adreno на деяких ринках.