Гігантський планшет samsung galaxy tab s8 ultra отримає ” чубок “[фото]

28

Слідом за рендерами звичайного galaxy tab s8 авторитетний інсайдер onleaks опублікував якісні зображення топового представника майбутньої серії — galaxy tab s8 ultra. Як очікується, це буде один з найбільших планшетів на ринку.

Samsung galaxy tab s8 ultra буде виконаний в тому ж дизайні, що звичайний galaxy tab s8 і актуальний galaxy tab s7. Однак в очі відразу ж кидається один невеликий елемент-виріз в екрані для фронтальної камери. Судячи з усього, їй просто не знайшлося місця в тонкій рамці. У планшета буде тонкий металевий корпус, а на тильній стороні в кутку розташовується подвійна камера і магнітна майданчик для кріплення стилуса s pen.

За даними інсайдера, galaxy tab s8 ultra отримає гігантський 14,6-дюймовий екран. Для порівняння, в звичайному galaxy tab s8 буде 11 — дюймовий дисплей, а в galaxy tab s8+-12,4-дюймовий. Розміри топової моделі складуть 325,8 x 207,9 x 5,4 мм.

Раніше повідомлялося, що galaxy tab s8 ultra отримає oled-екран з частотою оновлення 120 гц, процесор snapdragon 888, 12 гб оперативної пам’яті, накопичувач на 512 гб в максимальній конфігурації і акумулятор ємністю 11 500 маг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 45 вт. Основна камера буде з сенсорами на 13 і 5 мп, а фронтальна — 8 і 5 мп.

Презентація серії galaxy tab s8 очікується в кінці цього року або початку наступного.