Ситуації, коли геймери робили добрі вчинки

411

Часто ми розповідаємо про всяких безумствах, які творять геймери в тих чи інших іграх, а потім дружно сміємося з трешу. Проте всі ми люди, і кожному з нас не чуже добро. Навіть в історії відеоігор бували випадки, коли люди об’єднувалася, щоб допомогти комусь або зробити що-то хороші. Це відноситься і до розробників теж. Сьогодні ми розповімо вам про добрі вчинки, пов’язані з іграми.

Різдвяне перемир’я в Battlefield 1

В історії Першої світової війни є одна така знакова подія як Різдвяне перемир’я 1914 року. В цей день у святвечір перед різдвом на Західному фронті багато солдати з обох сторін, припинили військові дії. Вони обмінювалися через окопи привітаннями та пісень, в деяких випадках солдати навіть виходили з окопів і зустрічалися, щоб обмінятися сувенірами та привітаннями. Відомі навіть випадки спільного поховання полеглих.

Коли вийшла Battlefield 1, яка була присвячена Першій світовій війні, в данину пам’яті всім загиблим на цьому фронті гравці вирішили влаштувати своє внутрішньоігрові різдвяне перемир’я і не стріляти у святвечір, DICE в свою чергу вирішили цього не заважати. Це досить благородний момент. Проте, як завжди знайшлися незадоволені і з коментарями на кшталт: «я заплатив гроші за військовий шутер, до біса вас і ваше перемир’я!» Почали вбивати. Шкода, що все закінчилося так.

Похорон у Warcraft

В гільдії орди була одна дуже активна користувачка, яка померла від інсульту. Її друзі знали, як вона любила гру, тому вирішили влаштувати в грі похоронний марш, щоб согильдийцы могли з нею попрощатися. Гравці знали, що їй подобалася зима і рибалка, тому влаштували похорон в Зимових ключах. Також, щоб уникнути бою вони розставили попереджувальні знаки з проханням не чіпати учасників похорону.

На жаль, члени гільдії Serenity Now вважають, що це дуже тупо і гра для такого не підходить. Вони напали на процесію і почалася битва. Так, це несправжні похорон, але все ж люди зібралися вшанувати пам’ять покійного друга, і дуже шкода, що для деяких це не аргумент.

Гідне прощання в Final Fantasy 14

Схожа ситуація, але з нормальним результатом була в Final Fantasy 14. Гравець під ніком Codex Vahlda, який грав за барда 50-того рівня, помирав від відмови нервової системи. Він лежав у лікарні, а його сім’я зібралася там, щоб попрощатися з ним. Багато гравців дізналися про це і стали збиратися на одному з серверів у вільному будинку компанії, щоб віддати цьому гравцю данину поваги. У підсумку на сервіс прийшло кілька сотень людей, а інші геймери почали збиратися для цього на інших серверах.

Люди кланялися, запалювали світильники або сиділи. За підсумком це захід почали транслювати на одному каналі, і його включили в палаті Codex Vahlda, щоб він міг на це подивитися. Історія замовчує, чи був він в свідомості чи ні, але все ж, такі ситуації не можу не зачепити.

Заблокована станція Elite Dangerous

В космічної грі Elite Dangerous один гравець, у якого була ракова пухлина, хотів перед смертю дістатися до станції Dove Enigma. На жаль, коли він майже долетів, виявилося, що її заблокували якісь тролі, і станція була недоступна. У той час у грі була пролом, яку розробники ніяк не могли пофіксити: станції можна було блокувати, перевантажуючи їх невідомими артефактами. Dove Enigma перебувала далеченько, тому хтось порахував смішним заблокувати її, щоб люди добралися до неї усвідомили, що витратили час даремно. Розробники вибачилися перед геймерами, і згодом виправили цей баг.

Але до цього, кілька людей вирішили виправити ситуацію з Doll Enigma вручну. Вони привезли на станцію мета сплави, які допомагали нівелювати вразливість станції перед артефактами, і та знову запрацювала як раз до прильоту на неї того самого гравця.

Bethesda вшанувала пам’ять померлого фаната

Як вже було сказано, добрі вчинки в іграх здійснюють розробники. Так, один користувач Reddit написав великий пост про те, як Fallout 4 допомагала йому впоратися зі смертю батька і пережити депресію, а також з тим, що його брат Еван був дуже хворий і страждав від діабету. Еван теж був дуже великим фанатом Fallout. Bethesda вирішила послати братам посилку з колекційними речами, на жаль, до того часу Еван помер. Студія вирішила вчинити по-іншому, і вони створили в доповнення World Of Nuka Cola персонажа Евана, названого в честь покійного фаната, який живе недалеко від головної локації.

Перший гравець в Fallout 76 За спиною

Bethseda є ще один подібний вчинок. Ще до виходу останнього Фаллаута, студія дізналася про 12-ти річного малька Уеса з Верджини. Хлопець з 5 років боровся зі злоякісною пухлиною симпатичної нервової системи. Його мати написала пост на facebook, що здоров’я сина, який був затятим шанувальником Фаллаута, зовсім погане і хлопчик боїться, що не доживе до виходу Fallout 76.

Помічник керівника проекту Метт Грандстафф разом з кількома розробниками приїхав до хлопчика додому з подарунками, серед яких копія шолома силовий броні Т-51 з підписом Тодда Говарда, а також копія останньої гри. Вони провели з Уесом цілий день, щоб він зміг насолодитися грою. На жаль, залишити її вони не змогли, тому гра працювала в той день в спеціально створених для нього умовах. Однак батьки сказали, що це був дуже щасливий день у його житті. На жаль, хлопчик незабаром покинув цей світ до релізу гри.

Гейб Ньюелл допоміг сценаристу Portal одужати

Чоловік, який написав сценарії до Portal і Portal 2 Ерік Волпо в 2004 році дізнався, що він хворий неспецифічним виразковим колітом – заболивание, яке провокує жар, постійну діарею, виснаження і різке схуднення. У зв’язку з цим Гейб видав Еріку довгий оплачувану відпустку, щоб він міг видужати, а також, щоб підтримати змінив опис його роботи на «Ти впорався з роботою в Valve, молодець. А зараз повертайся додому до дружини, добре лікуйся і приходь до нас видужалий». Ось це справжня субординація. Зараз Ерік здоровий.

Група рятувальників в Elite Dangerous

В Elite Dangerous є досліджена галузь, за якою знаходиться порожній космос. Часто гравці намагаються потрапити туди якомога далі, щоб поставити рекорд. Один такий геймер вирішив забратися в порожнечу заради рекорду, і у нього скінчилося пальне. Його персонаж застряг там на три місяці. Так би і закінчилося, якби не група рятувальників «Паливні щури». Це об’єдналися однодумці, які доставляють безкоштовно паливо, загубився в космосі гравцям і рятують їх.

Вони врятували горе рекордсмена і витратили на операцію 600 годин!

Це вражає.Це були найвідоміші добрі вчинки в іграх.