Вийшов офіційний трейлер gta trilogy remastered [відео]

39

Дочекалися! rockstar games нарешті опублікувала перший трейлер gta trilogy remastered. Хвилинний ролик показує оновлену графіку всіх трьох частин збірки. Правда, ремастер складно назвати ідеальним-до нових моделей героїв виникають питання, які користувачі не соромляться ставити в коментарях.

У збірнику gta trilogy remastered розробники оновили картинку, пересоздав моделі і об’єкти, поліпшивши текстури і освітлення, а також присмачивши графіку новими постефектами. Ніяких драматичних змін не відбулося, хоча деякі нові моделі героїв вийшли досить спірними-герої схожі на пластилінові фігурки. Як і говорили інсайдери раніше, збірка швидше нагадує модифіковані оригінали.

Gta trilogy remastered вийде 11 листопада на консолях playstation, xbox і nintendo switch, а також пк. Фізичний реліз відбудеться трохи пізніше, 7 грудня. Попереднє замовлення коштує космічних грошей для ігор п’ятнадцятирічної давності: 4279 рублів для пк і 4639 рублів для playstation. Для xbox і nintendo switch ціни вказані у валюті.